SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl,48 lat.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 62053

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak masz fajna babke w Kielpinie to moze ja uzywac do woli...;) Ja bralem, az tarczyca byla na max i koledzy doradzili, zeby odstawic. Teraz znowu biore, bo juz spadla, a do tego obcialem maxymalnie ww.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 343 Wiek 53 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5710
Czyli jak to zrobić Panie.
Po 4-5 tygodniach od pierwszego szota chce zrobić badanie,wtedy będę wiedział czy zareagowałem. Mogę tak dlugo uzywac kielpa i selen.?
Co do babki to znam z Kiełpina soltysa tylko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jasne, to sa ziolka, ktore tylko wspmagaja tarczyce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 674 Napisanych postów 1615 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26643
Panowie ja wbijam 200 mg cypionate z tym że 1x w tygodniu. Teraz zastanawiam się czy nie podzielić tego jak tu wcześniej polecaliście czyli po 100 mg np. w piątek i poniedziałek...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3985 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Opłaca się. Cypek niby trzyma długo, ale przy 2* week stężenie będzie stabilniejsze.
1

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zaloz swoj temat, albo pytaj w dyskusjach.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 343 Wiek 53 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5710
Witam po niebycie.
Cholesterol już mieści się w normie, na tarczycę ziółka. Bicie miało być już dawno, ale teściowie przyjechali i ich gościnność się przedłużyła...,haha
Więc bicie teraz będzie w pn i czwartek.
Mam pytanie bo jadę na wykupionej diecie od trenera znanego na FB i waga spada owszem w ciągu 3 miesięcy 5 kilo, ale obwód zostaje ten sam.
Mimo diety rozpisanej podjadam bo głodny jestem, niewiele lecz jednak. Teraz mi przysłał dietę na następne 3 miesiące i żarcia mniej jeszcze. Wszystko idzie w dół,pisałem do niego lecz pisze że tak na być.
Chce miseczkę zapiąć maksymalnie do 1 szota, więc dieta to numer 1 bo wiem że na treningu dam z siebie wszystko

Poprzednie 3 miechy to :
Waga 83

Białko 180
Węgle 275
Tłuszcz 60
Razem 2360kcal

Teraz nowa dieta od lutego to

Białko 150
Wegle250
Tluszcz 50
Razem 2050kcal

Spójrzcie na to czy ok
Dieta na redukcję owszem , lecz teraz dla mnie priorytet złapanie masy na cyklu w miarę nie zalanej.


Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 343 Wiek 53 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5710
No dobra,pierwszy raz za mną.
Poszło chyba książkowo.
j** w udo,odciagnelem ,pęcherz powietrza. Popchnelem i zassalo powietrze,potem wtloczylem pół ampułki czyli 0.5ml.
Wyciągnąłem igłę,przemyłem spirytusem.
Wymieniłem igłę na nową 0.5 i schowałem do lodówki.
Bicia będą więc w niedzielę i w środę.
W środa tylko wyciągam kondomik z igły i znowu w udo.
Jestem zadowolony,już za mną
Rozmasowalem udo, trochę boli ale się rozejdzie.haha
Dziękuje za pomoc. Teraz za 4 tygodnie wyniki krwi,co powinienem zbadać? Teścia,prolaktynę,estrogen, oczywiście pełna morfologia, co jeszcze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3985 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Gratulacje Te badania stykna. Towar wyjmioj z lodowki i trzymaj w temperaturze pokojowej.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 343 Wiek 53 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5710
Krzychu79 luknij tylko czy ta dieta da radę,tzn ilość kalorii itd
Trening będzie 200 procent,chciałbym żeby miska miala 100 procent i była dopięta
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc przy odbloku

Następny temat

redukcja GH

WHEY premium