SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

37 lat pierwszy cykl prosił bym o pomoc

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 266

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

37

Waga

87

Wzrost

186

Obwód ramienia

42

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

13 lat

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Redukcyjna 2,2 g białka na kg masy ciała 70g tłuszcze reszta węgle

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Brak

Opisz swój plan treningowy

Fbw lub push pułk legs

Cel cyklu

Rzeźba

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Brak

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Nie wiem

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Raczej do tycia

Stan zdrowia

Ok

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Myślę że jest skłonność do łysienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

Nie wiem

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nie robię maksow
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 243 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2324
Siema mam pytanko co to środków jakie brać na pierwszy cykl ,mam 37 lat i ćwiczę juz na siłowni z 13 lat z przerwami,nigdy nie interesowałem się dopingiem .. Chcę wejść na cykl 3 miesięczny na tylko na testosteronie prop ,jakie dawki przyjmować ? Czy clomid starczy na odblok czy może HCG ? Może ktoś mi pomóc w rozpisaniu tego rozsądnie ?








Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94644 Napisanych postów 364619 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669606
100 mg co 2 dni hcg będzie tutaj konieczne

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 243 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2324
A co z clomidem ? Jak to wszystko rozpisać kiedy HCG ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94644 Napisanych postów 364619 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669606
Hcg albo cały cykl 2*500 jm w tyg
Opcja nr 2 co miesiąc 5000 jm podzielone na 2/3 inj

Po cyklu 15.000 hcg zaczynasz jakieś 2-3 dni po ostatnim propie
Przed hcg uregulowanie e2 I PRL do widelek
Pod koniec hcg badania
Test
E2
PRL jak będą w widelkach wskakujesz na clomid 4 tyg po 50 mg pod koniec 4 tyg kolejne badania
Test
E2
PRL
Lh
Fsh
Jak będę w widłach pct się udalo

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 243 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2324
Czyli tak : 12 tygodni prop 100mg co 2 dni, dwa razy w tygodniu HCG 500jm w dni w których nie bije propa czy nie ma znaczenia byle 2 razy w tygodniu te 500jm? Na przykład wtorek/sobota ? A prop poniedziałek ,czwartek ,niedziela ,środa itd ?
Po cyklu 15.000 hcg 2-3 dni po ostatnim propie ale dopiero po uregulowanym E2 i PRL do przedziału i to 15.000 w jednym strzale całość ? Następnie robię badania na testosteron i E2 i PRL jak będą w widełkach to biorę clomid 4 tygodnie po 50mg nie ma znaczenia o której godzinie itd ? Po clomidzie robię wszystkie badania test,E2,PRL,LH,FSH jak będą w normie to cykl przebiegł ok ? Dobrze to zrozumiałem wszystko ? Wole się upewnić aby nie popełnić błędu ..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w doborze środków , pierwszy cykl

Następny temat

Symex a estradiol

WHEY premium