SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy bezpieczny cykl sterydowy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5192

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

25

Waga

94

Wzrost

188

Obwód ramienia

36

Obwód klatki

110

Obwód uda

55

Obwód talii

94

Staż na siłowni

4 lata

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

dieta "na masę" podczas treningów (ok. 2,5 białka / tłuszcze i węgle umiarkowana ilośc z racji dużej tendencji do tycia)

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

0

Opisz swój plan treningowy

FBW (A-B-A, B-A-B)

Cel cyklu

duża masa mięśniowa

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

ost. trening 2 miesiące temu

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

23

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

tendencja do tycia w okolicach brzucha

Stan zdrowia

zdrowy / skłonność do kontuzji barku (obrąbek stawowy / stożek rotatora)

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

-

PPM (podstawowa przemiana materii)

2130 kcal
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 63 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8745
Z dietą to mi chodziło o rozkład BWT a nie ile posiłków dziennie jesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 235 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13109
GroW dzięki wielkie za info - co do diety, to nie mam jej przy sobie (fizycznie na dysku, bo z laptopa nadaję a jestem poza domem) natomiast czy uważasz, że split będzie lepszy na "masę" niż FBW?
Przygode z siłką zaczynałem robiąc HST, potem FBW. Split nigdy do mnie nie przemawiał, bo nie wiem czy chcąc robić masę daną partię ciała wystarczy ćwiczyć tylko w 1 dzień?

Czy podciaganie sztangi do brody jest złe na barki? Dodam, że co prawda kontuzja mi sie przy tym ćwiczeniu odnowiła, ale najlepiej pompowało mięśnie

Zmieniony przez - malomowny w dniu 2014-11-23 21:03:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 576 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4188
mi osobiscie wydaje sie ze jest lepszy ( ze swojego doswiadczenia ) dieta, 5 posilkow sniadanie jaja i owies plus jagody truskwaki i lucha oleju lnianego, drugi daj ciemne pieczywu i kury 100-125 gram, 3 ryz/ziemniaki/makaron piers i warzywa, po treningu suple, i posilek tak jak 3ci znowu, i na kolacje ryba/ser bialy z dodatkami i lecisz, o koksowaniue nie mysl na razie, poglebiaj wiedze w zakresie suplementacji trenigu i diety

Discipline is doing what you hate to do in a way like you love it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 576 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4188
co do podciagania do brody dla mnie to nie jest na barki cwiczenie bardziej na kaptur i jezeli nie jest wykonywane odpowiednio bardzo latwo rotator nadwyrezyc, wiec na poczatku lepiej omijac, jest duzo innych cwiczen

Discipline is doing what you hate to do in a way like you love it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 235 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13109
GroW naprawdę wielkie dzięki za pomoc :) Poszedł Sog, szkoda że tylko 1 można dać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 576 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4188
spoko, rozpisalem sie nie na temat i tak dosc sporo

Discipline is doing what you hate to do in a way like you love it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 235 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13109
Ale pewnie dzięki temu przejrzę na oczy. Sprawdzę Splita i zobaczymy czy coś pomoże.
Jeszcze tylko jedno pytanie: Czy gdy np mam robić klatkę, czy plecy to mam robić tylko 1 ćwiczenie czy minimum 2? Bo tak to na plecy bym robił podciaganie na maszynie / drążku + MC, na klatke wycisk plaski sztanga + skos sztangielkami etc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94883 Napisanych postów 364891 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670387
GroW
mi osobiscie wydaje sie ze jest lepszy ( ze swojego doswiadczenia ) dieta, 5 posilkow sniadanie jaja i owies plus jagody truskwaki i lucha oleju lnianego, drugi daj ciemne pieczywu i kury 100-125 gram, 3 ryz/ziemniaki/makaron piers i warzywa, po treningu suple, i posilek tak jak 3ci znowu, i na kolacje ryba/ser bialy z dodatkami i lecisz, o koksowaniue nie mysl na razie, poglebiaj wiedze w zakresie suplementacji trenigu i diety


100 gram miesa do posiłku?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 576 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4188
ile mu tego bialka bedzie potrzebne? pierwszy posilek syty drugi mniejszy 3 4 spore i ostatni tez mniejszy, tak to widzialem lodzianin

94 kilo odciac tluszcz to bedzie 80kg x 1.7 120-140 gram bialka na 5 posilkow to rozlozyc liczac tylko zwierzece ???


Zmieniony przez - GroW w dniu 2014-11-23 21:20:38

Discipline is doing what you hate to do in a way like you love it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94883 Napisanych postów 364891 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670387
niech rozpisze co wczoraj zjadł w ciągu dnia

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl na mase

Następny temat

Pomoc z trzecim cyklem+pytanie dodatkowe

WHEY premium