SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pepin90 / "W pogoni za masą" / Cel :80kg

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 34367

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 598 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6759
No olbrzymie moze nie, ale na 72 kilo masy i tak ciezko czasem upchac, w dodatku o 6 rano :D
Jak mowisz, zjem sobie garstke rodzynek, plus bede jadl bialeczko i carbo teraz, to zawsze troche kCali wpadnie
Mam nadzieje ze do konca grudnia wpadnie chociaz do 73,5 , a 74 to by bylo super ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1579 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9647
Nie wiem jak można mieć problemy z jedzeniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 598 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6759
Nie tyle co z jedzeniem co ze wstawaniem, jak w 40 min trzeba sie umyc, ubrac, ugotowac jajka, zrobi wszystko, zjesc i zrobic kanapki do szkoly ;PP
na jedzenie zostaje 10 min :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 598 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6759
Dzis mialem planowany trening, ale sobie odpuszcze (zrobie jutro) bo jutro sprawdzian na WF z podciagania na poreczach (tak to nazywam) podciaga sie od pelnego wyprostu do zgiecia, ale nie na drazku, tylko sa 2 rurki pod sufitem jak do pompek i na nich sie podciagamy od dolu :)

Dzis sobie probowalem, 6tka jest od 15, dalem rade :) Oby jutro powtórzyc ;)
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1519 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 598 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6759
No chyba tak. 2 rurki wystaja ze sciany i sie podciagasz wiszac twarza do sciany :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 598 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6759
Oooooo dokladnie tak )
Jest najlatwiej, bo podchwytem zrobie z 15, nachwytem z 9 a tak to 16 nawet wyjdzie :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 598 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6759
Ok, podciagnalem 16, dostalem 6. Juz mam 4,4,6,6, czworki za rozgrzewke i siatkowke :D, a 6 z pompek no i tego. W calej 3 letniej historii z liceum dostalem moze 4 szóstki, w tym wszystkie z WFu

Trening poszedl bardzo w porzadku, pompa jaka powinna byc. Od nastepnego tygodnia zaczynam nowy pan, dieta fhój kaloryczna, ze 370g wegli, z 160 bialka, plus kreatynka i dextroJuice z olimpu ;> mam nadzieje dobic chociaz tych 74,5 przez ten mini- cykl...
przypominam jest 72,5. Pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 598 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6759
Wczoraj pierwszy trenng nowym planem, ze tak powiem troche rozgrzewkowy,i wiadomo po dluzszym nie robieniu jakichs cwiczen nie da sie od razu duzo zrobic :)
Tak wiec podciaganie na drazku szerokim nachwytem x8,x8,x6, (jestem dumny bo bylomniej) :D, naklatke serie 60x12,65x10,72,5 x8. Tez nie ma tragedii.Za to pompki na poreczach jest chyba ok jak na 1 raz, x12 bez obc, x12 z 10kg,x7 z 15kg Masa 73, pol kilo do przodu :P
Od srody wjezdzam na suple
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o pomoc w pozbyciu się strasznej sylwetki.

Następny temat

Pytanie o trening

WHEY premium