SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pełna suplementacja na sen

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1892

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 175 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1865
Jako że wielkimi krokami zbliża się dzień wypłaty to planuje zakupić kilka najważniejszych suplementów wspomagających sen/regeneracje.Sen jest moją zmorą, której boję się najbardziej (już od roku cierpie na powracającą bezsenność) do tego teraz takie upały że masakra.Co mógłbym dołączyć do ZMA i Melatoniny? Doradzi ktoś?


Zmieniony przez - Alstomiak w dniu 2016-07-27 11:16:50
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7525 Napisanych postów 49534 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385561
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12099 Napisanych postów 160560 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234933
gaba, zma w suplementajci razem moze sie calkiem fajnie sprawdzic.
doraznie melatonina

mozesz jeszcze wypic sobie melise przed snem jako dodatek

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
Jak wygląda kwestia higieny snu ? Bo widać że zaburzenie jest większe i sama suplementacja może być co najwyżej dodatkiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 175 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1865
TomQ-MAG
gaba, zma w suplementajci razem moze sie calkiem fajnie sprawdzic.
doraznie melatonina

mozesz jeszcze wypic sobie melise przed snem jako dodatek


Melisa odpada , ja nic pije na 2-3h przed snem bo u mnie pęcherz od czasów niemowlaka jest wyjątkowo problematyczny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 175 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1865
A co do higieny snu jest wszystko przerobione ile się da.Po takim czasie próbowałem już wszystkiego.Ostatnimi czasy problem jest nie tyle z zaśnięciem co utrzymaniu snu.Często jest tak, że wybudzam się bóg wie dlaczego co 2h i tak do rana w taki sposób nawet śpiąc 12h nie idzie wypocząc.A o dziwo rano nawet po 4h snu (z czego 12h przelażanych mieszanych ze wstawaniem na poczytanie książki) nie chce mi się już dalej spać a po godzinie od wstania już nie padam na ryj.Wk***ia to niesamowicie.Bo co by człowiek nie robił i ile czasu nie poświęcił to tak jest.Mam przez to lekką depresje, bo z tym sportem jestem dość mocno związany, ale przy tym śnie strasznie wolno wszystko przychodzi, czasami się zastanawiam czy poza siłą wgl jeszcze sylwetka coś idzie.Da się w takiej sytuacji budować mięśnie?To nie jest tak, że nie śpie codziennie, ale tak co się wyśpie to następnego dnia już jest dupa.

Od pazdziernika zaczyna się pierwszy rok studiów i na pierwszym roku będzie tyle nauki, że będę już i tak zarywał nocki.



Zmieniony przez - Alstomiak w dniu 2016-07-27 19:11:00

Zmieniony przez - Alstomiak w dniu 2016-07-27 19:11:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
Robiłeś podstawowe badania ? Jakieś dolegliwości ze strony narządów wewnętrznych?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9132 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470291
Odkad urodził mi.się syn nie pamiętam kiedy bez budzenia się przespalem 5h żyje jakoś formę czy tam masę też jakoś robię, przykład z dziś spać koło 24, pobudka koło 2 bo mały się przebudzil, 4 20 pobudka bo pies na dwór bo mu się szczac zachciało leżenie do 5 20 robienie zarcia o 7 00 trening, koło 10 na cały dzień do roboty na plażę i jutro pewnie replay
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12099 Napisanych postów 160560 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234933
mam podobnie, ale u mnie dzialaja tak upaly%) nie spie pol nocy, mam drzemki po 40min i moze okolo 5h sie usklada w ciagu 8-9h w lozku, wstaje jakbym wrocil z treningu nog

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
Przeciąg na chacie , wiatrak , spanie bez ciuchów i pościeli i żadnych upałów nie czuć bez przesady ile jest w nocy 18 stopni ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12099 Napisanych postów 160560 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234933
co z tego jak blok nagrzany do 25 co najmniej

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mono i Nitrobolon II

Następny temat

"Odżywianie, białko, ww, tłuszcze..." czyli czy aplilacje dietetyczne są warte uwagi?

WHEY premium