SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Paweł Roszkowski - Przygotowania na 2017!

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 80013

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
MARIAN 17
Każdy kto traktuje ten sport na poważnie zap*****la na 100%;) mowa o chęci startu w zawodach;)
Też jestem praktycznie całymi dniami poza domem śpię po 5h ale to nasz wybór;)
Zmęczenie mega ale tutaj właśnie psycha jest ważna nie każdy to wytrzyma;) dlatego nie każdy startuj. Dodatkowo pełno fałszywych ludzi do około co nam dupe op*****laja....

Kasa to kolejny problem;( bo tez w hvj na to wydaje...ale jak słyszę jak inni na swoje hobby ile wydają to tez podobnie jazda konna czy wędkarstwo a kasa ogromna


Paweł damy radę juz jestes teraz za daleko;)



Dokladnie , jazda konna, wedkarstwo profesjonalne to koszta rzedu paru tys ms. Golf = oplaty klubowe z kosmosu . Takze nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo. Przynajmniej jest cos czym mozemy sie pochwalić nacodzien i to widac.

A ludzie to kvrwy i nie ma co zwracac uwagi na opinie.

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 462 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12358
Panowie cisnę cały czas, tylko koszta startowe i to wszystko dobitnie mnie dobija...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
dasz rade, nie mysl o tym az tak bo psycha padnie. Rob swoje

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 880 Napisanych postów 6619 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267548
Ja mimo, że nie startuje to też w chvj kasy na to wydaje i daje z siebie 100% mimo że sylwetka nie mogę się do was porównywać.. a co do kasy to wolę wbijać saa niż ćpać i pić dajesz Paweł wszyscy kibicujemy i trzymamy kciuki

Kasy do grobu ze sobą nie weźmiesz


Zmieniony przez - sOiR w dniu 2017-04-01 13:13:01

MASA MASA MASA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Taaa tylko Ci co grają w golfa i jeżdżą na koniach z reguły mają w chooy kasy, a nie jak w BB często wydają na to ostatnie oszczędności.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 462 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12358
Nie da się robić swojego ze świadomością że brakuje i musisz się zapożyczać, no oczywiście nie żadne kredyty(nie poj**ao mnie jeszcze) ale chodzi o dziewczynę, rodzine a trochę już siedzę...
A wiem że bez tego nie będę potrafił żyć i jestem w dupie bo koło się zatacza, to co zarobie, będę musiał zwrócić a jak znowu bede potrzebował to znowu pożyczę i tak w kółko...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
dlatego u mnie to wygląda tak, że lecę na tyle ile pozwalają finanse, ale nigdy nie przekraczam tej granicy, że miałbym robić sobie długi, nawet u rodziny, bo wtedy bym wiedział, że to już lekko wykracza poza tą barierę, którą sobie ustaliłem
nie mniej jak powiedziałem, że wystartuję to tak zrobię i tego się trzymam, ale chce mieć do tego jakieś zaplecze finansowe, żeby potem podczas przygotowań nie pluć sobie w brodę w jakiej doopie się znalazłem ze względu na pieniądze, bo wiem, że gdybym tak zrobił to zamiast cieszyć się z osiągniętej formy, ciągle miałbym myśli, że jednak za dużo temu poświęciłem, a jednak uważam, że to psycha jest najważniejsza, bo tak jak Przemek pisał na poprzedniej stronie - to ma nas cieszyć, a nie wprowadzać w deprechę, że robimy to tak dużym kosztem, i nie mówię tu tylko o kosztach finansowych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Tez Paweł nie mam nawet na to zeby miec stale bialko w diecie, poszukiwania wsparcia suplementacyjnego nic nie daly , ba nawet nie odpisali . Także no albo dajemy za wygrana albo robimy dalej swoje , ja robie dalej swoje po kosztach i lekko ale robie, a i tez długów mam duzo jeszcze.
Z tego co widze to bardzo duzo osob prowadzacych dzienniki na forum cienko przedzie z hajsem.




Zmieniony przez - gienus12 w dniu 2017-04-01 13:37:41

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 462 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12358
erwinoos
dlatego u mnie to wygląda tak, że lecę na tyle ile pozwalają finanse, ale nigdy nie przekraczam tej granicy, że miałbym robić sobie długi, nawet u rodziny, bo wtedy bym wiedział, że to już lekko wykracza poza tą barierę, którą sobie ustaliłem
nie mniej jak powiedziałem, że wystartuję to tak zrobię i tego się trzymam, ale chce mieć do tego jakieś zaplecze finansowe, żeby potem podczas przygotowań nie pluć sobie w brodę w jakiej doopie się znalazłem ze względu na pieniądze, bo wiem, że gdybym tak zrobił to zamiast cieszyć się z osiągniętej formy, ciągle miałbym myśli, że jednak za dużo temu poświęciłem, a jednak uważam, że to psycha jest najważniejsza, bo tak jak Przemek pisał na poprzedniej stronie - to ma nas cieszyć, a nie wprowadzać w deprechę, że robimy to tak dużym kosztem, i nie mówię tu tylko o kosztach finansowych


A niestety obecnie mam więcej rozkmin odnośnie finansów niż radości z tego co robię...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
ale nie nastawiasz się konkretnie na start, racja?
bo jeśli nie, to możesz na tyle kontrolować finanse, żeby zrobić bardzo dobrą formę, a przy tym mieć czystą głowę, że jednak nie ładujesz w siebie wszystkich pieniędzy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ceny HURTOWE dla osób mających dziennik w dziale

Następny temat

Damian_619-Wiosna 2022

WHEY premium