SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Paweł Roszkowski - Przygotowania na 2017!

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 79796

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 462 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12358
SalvatoreLucania
Czyli sniadanko bez ww?

Ile nakladu na suwnicy dajesz w roboczej serii?
Ja do 600kg dochodzilem ale od 600kg juz taki ból czułem w w dolnym odcinku kregosłupa ze wiecej nie było mozliwsoci nalozyc. Zreszta stara suwnica której nie ufam


Tak, tak śniadanie B+T.
Na suwnicy w roboczej było hmm.. z 320kg ? Ale to nie ma dla mnie żadnego znaczenia bo stawiam na maxymalne czucie mięśniowe, głęboki, kontrolowany ruch, maksymalne dociśnięcie dupy oraz odcinka lędźwiowego do oparcia żeby go nie obciążać.
A wyników w kg na suwnicy nie ma co porówynywać, każda jest inna, ułożenie stóp, tempo i wiele innych aspektów ma znaczenie, u mnie suwnica jest jednym z ćwiczeń na którym dop*****lam nogi bo ruch idzie z samej nogi a nie z całego ciała jak przy Przysiadach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
w sedno

przez to nakładanie 'ile wlezie' na suwnice ,potem się widzi te kwiatki co mają nóżki jak zapałki , ale musieli pozabierać wszystkie duże talerze ,aby wrzucić na suwnice kilkaset kg i zrobić jakieś śmieszne ćwierć ruchy z odrywaną dupą

najlepiej jeszcze oczywiście to nagrać ,wrzucić na fejsa czy instę i być panem świata
niestety zjawisko widoczne na każdej siłowni, bo ego oczywiście +300% idzie w gore jak sie wrzucilo na suwnie 'pół tony'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
biggerstrongerbialystok
Tak, tak śniadanie B+T.
Na suwnicy w roboczej było hmm.. z 320kg ? Ale to nie ma dla mnie żadnego znaczenia bo stawiam na maxymalne czucie mięśniowe, głęboki, kontrolowany ruch, maksymalne dociśnięcie dupy oraz odcinka lędźwiowego do oparcia żeby go nie obciążać.
A wyników w kg na suwnicy nie ma co porówynywać, każda jest inna, ułożenie stóp, tempo i wiele innych aspektów ma znaczenie, u mnie suwnica jest jednym z ćwiczeń na którym dop*****lam nogi bo ruch idzie z samej nogi a nie z całego ciała jak przy Przysiadach


Dokłanie tylko wiesz pytalem z ciekawosci bo suwnica na filmiku wyglada na masywna i konkretna to pewnie grubo nie jeden tam leci. Wlasnie jak piszesz w momencie gdy ciezar mamy na samym dole dociskany do oparcia jest nasz odcinek lędźwiowy to przy 600kg nie szło tego wytrzymac tak bolalo mimo podkladania gabek czy ręczników wiec takze zrezygnowałem i do 400kg bodaj dochodziłem.
A co do suwnic i różnic miedzy nimi to liczy sie tez dobre smarowanko ...maszyny.
Z drugiej strony jeszcze killa lat temu siady do 250kg seria, suwnica do 600kg, hak siady jak Dorian robil na odwrotnej suwnicy do 250kg i na koniec lekko prostowanie i kilka wykroków- w ten sposób zbudowalem swoje uda ale o pieciokrotnym nadrywaniu czwórki nie wspomne wiec cos za cos. Teraz jestem madrzejszy
Dobrze ze z takim podejsciem podchodzisz do BB bo gorzej jak sa ludzie rozdarci miedzy TS a BB i w rezultacie ani tu ani tu nic nie zwojują.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 462 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12358
SalvatoreLucania
biggerstrongerbialystok
Tak, tak śniadanie B+T.
Na suwnicy w roboczej było hmm.. z 320kg ? Ale to nie ma dla mnie żadnego znaczenia bo stawiam na maxymalne czucie mięśniowe, głęboki, kontrolowany ruch, maksymalne dociśnięcie dupy oraz odcinka lędźwiowego do oparcia żeby go nie obciążać.
A wyników w kg na suwnicy nie ma co porówynywać, każda jest inna, ułożenie stóp, tempo i wiele innych aspektów ma znaczenie, u mnie suwnica jest jednym z ćwiczeń na którym dop*****lam nogi bo ruch idzie z samej nogi a nie z całego ciała jak przy Przysiadach


Dokłanie tylko wiesz pytalem z ciekawosci bo suwnica na filmiku wyglada na masywna i konkretna to pewnie grubo nie jeden tam leci. Wlasnie jak piszesz w momencie gdy ciezar mamy na samym dole dociskany do oparcia jest nasz odcinek lędźwiowy to przy 600kg nie szło tego wytrzymac tak bolalo mimo podkladania gabek czy ręczników wiec takze zrezygnowałem i do 400kg bodaj dochodziłem.
A co do suwnic i różnic miedzy nimi to liczy sie tez dobre smarowanko ...maszyny.
Z drugiej strony jeszcze killa lat temu siady do 250kg seria, suwnica do 600kg, hak siady jak Dorian robil na odwrotnej suwnicy do 250kg i na koniec lekko prostowanie i kilka wykroków- w ten sposób zbudowalem swoje uda ale o pieciokrotnym nadrywaniu czwórki nie wspomne wiec cos za cos. Teraz jestem madrzejszy
Dobrze ze z takim podejsciem podchodzisz do BB bo gorzej jak sa ludzie rozdarci miedzy TS a BB i w rezultacie ani tu ani tu nic nie zwojują.


Dla mnie kulturystyka jest sportem gdzie w głównej mierze liczy się maksymalne skupienie na pracującym mięśniu, przeciążaniu go , nie ważne w jaki sposób czy to negatywem, dropsetem, serią łączoną, dużym klamotem, mięsień ma dostać w p***ę i już ! A to czy będziesz się redukował czy budował jest zależne od diety i oczywiście środków


Zmieniony przez - biggerstrongerbialystok w dniu 2017-02-28 09:27:11
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 462 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12358
REDUKCJA DZIEŃ 2
Siemanko - 28.02.2017

Nogi zajechane ostro, problemy z poruszaniem są więc jest dobrze woda już powoli schodzi za jakieś 2-3 dni będę w stanie ocenić na jakim poziomie jest w poniedziałek z rana było 109,5kg dzisiaj już 108,5kg.

TRENING BARKI LEKKO + BICEPS CIĘŻKO

Trening na mega kozaku, powoli przechodzę w tryb BEAST gdzie jestem tylko ja ciężarki i dobra muza na słuchawkach !
Inaczej się nie da przy takich intensywnych treningach które bardzo dobrze mi siadają, jakoś co raz więcej kabelków się wyłania więc myślę że za 5-6tyg będzie to W MIARĘ wyglądało

1. Wyciskanie sztangi sprzed klatki siedząc 30x20kg 25x30kg 20x40kg /15/15/15x50kg + 2x drop 15x30kg 10x20kg



2a. Wyciskanie na hammerze 4x15 15/20/25/25kg
2b. Podciąganie liny wyc. dolnego do brody 4x15
2c. Odwrotne rozpiętki na bramie 4x15
3a. Unoszenie bokiem 3x20 6/7/8kg
3b. Unoszenie przodem sztangą nachwytem 3x20 15kg
3c. Unoszenie hantli w opadzie 3x20 6kg

4. Uginanie hantlami z supinacją 12x10kg 10x12kg 8x14kg 8x14kg



5a. Uginanie sztangą łamaną stojąc 3x8 35kg
5b. Uginanie młotkowo oburącz 3x10 10kg

35min cardio orbitrek

DIETA - DT

I
250g całych jaj
150g białek jaj
Pomidor
Pieczarki
Sczypior

II
150g ryż basmati
220 piersi z kurczaka
5g oleju lnianego
Fasolka szparagowa

III
150g ryż basmati
220 piersi z kurczaka
5g oleju lnianego
Kapusta kiszona

IV
100g kaszy jaglanej
180g jabłka
100g banana
100g grejpfruta
65g odżywki białkowej

V
150g ryż basmati
220 piersi z kurczaka
5g oleju kokosowego
Fasolka szparagowa
VI
140g płatków jaglanych
350g białek jaj
100g jogurtu naturalnego + 20g odżywki białkowej
SUPLEMENTACJA
Do każdego posiłku 2 tab Liv52
Na czczo:
450mg Cascara Sagrada
500ml wody
10g glutamina
Do I posiłku:
Probiotyk
2g omega 3
1g Wit C
1g NAC
350mg potas
Vit d+k 2000j
Vit + minerały
Przed treningiem
10g bcaa
10g glutaminy
10g tauryny
1kap Żeń-Szeń
5g cytruliny
5g beta alaniny
5g aakg
12g PRE OD ###
trakcie
30g BCAA
Do ostatniego posiłku:
Probiotyk
2g omega 3
1g Wit C
1g NAC
350mg potas
Vit d+k 2000j
Vit + minerały
Magnez
Przed snem :
Magnez
10g glutaminy
3 TAB ZMA
250mg ASHWAGANDA KSM66
400mg Coleus Forskohlii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 134 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10139
białka jaj stosujesz w płynie te z Farmy Białka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
Jedzenia w kur*e
teraz klasycznie cardio a potem pewnie przejście na interwał lub mix tak ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pawełku a gdzie jakieś sosy do tego ryżu i kury?;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 462 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12358
shizaxa
białka jaj stosujesz w płynie te z Farmy Białka?

Nie, nie Teraz wybijam normalne jaja, od razu całą trzydziestkę oddzielam w szejker
wojtekztr
Jedzenia w kur*e
teraz klasycznie cardio a potem pewnie przejście na interwał lub mix tak ?

Tak, tak Wojtku. Teraz po samym obcięciu kcal leci, a później mix który uwielbiam
MatiMlody
Pawełku a gdzie jakieś sosy do tego ryżu i kury?;p

Mati akurat nie potrzebuje żadnego sosu, wchodzi i tak jak trzeba Zdecydowanie wolę dodać jakiś sos na słodko niż na słono
popuri
Jakie probiotyki używasz ? :)

O takich
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ceny HURTOWE dla osób mających dziennik w dziale

Następny temat

Damian_619-Wiosna 2022

WHEY premium