SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Patka/redukcja/poprawa sylwetki. Zaczynam!! :)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3635

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co to jest??? Głodówka rodem z kolorowych pisemek?

Całkowicie do wymiany: 1700kcal, 130g białka, 130g węglowodanów, reszta zapotrzebowania z tłuszczu.

Redbull? Po co ci to? Niepotrzebnie pchasz w siebie tyle węglowodanów i to marnej jakości (czyt. przyczyniających się do tycia).
Produkty mleczne 0.1% Nie ma nawet sensu brać coś takiego do ust.

Delikatnie liznęłam temat redukcji.

Ależ skądże. Poczytaj: https://www.sfd.pl/-t585708.html. A potem ułóż porządną dietę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 103
o prosze, i zje..a :P
tak czułam że mało kalorii, ale jak juz wspominałam nie mam jeszcze wagi więc może się okazać że jest tego więcej w rzecziwstości ;)
produkty mleczne 0,1% - dołożyłam troche jogurtu do twarogu z rzodkiewką i szczypiorkiem, do tej pory dodawałam śmietane-wiec chyba z dwojga złego dać jogurt. a wlałam go doslownie łyżke :)
czytam art, będe pracować nad zmianą :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Ja mało rano z krzesła nie spadłam jak zobaczyłam te wartości
Produkty pełnowartościowe - nie bawimy się w beztłuszczowe jogurty, sery i inne "fit".

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 103
ok. Ale mam jeszcze kilka pytań.
Zanim trafiłam tutaj chwile siedziałam na sfd ogólnym (tam gdzie wiekszość panów :P . Nie dostałam dużo informacji, ale mówili mi np żeby nabiał i owoce wyrzucić całkiem!!! i tak troche go dorzuciła, mam na mysli mleko do kawy, czy jogurt do twarożku. Natomiast jak przeglądam posty innych dziewczyn widze ze wiele z nich w diecie ma jakieś jogurty i owoce...wiec jak to w końcu jest (?)
Co do wartości posiłków... nie moge zwiększyć ilości posiłków bo zabraknie mi czasu w ciągu dnia :P (poza tym nadal mam opory z jedzeniem po 18 :P ) w takim układzie dodawać np ilości mięska?? kaloryczność i wartości się zmienią i tak bo ja nie dodawałam do rozpisanej diety warzyw!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767
patka1234 a dlaczego nie jesz węglowodanów prawie wcale?

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 103
przeglądałam tez bloga Veny, powiem szczerze ze jestem w szoku-też bym tak chciała po 3 miesiącach!!!
https://www.sfd.pl/BLOG__vena84_REDUKCJA_podsumowanie_str.78-t545646-s78.html
Budowe moim skromnym zdaniem mamy podobną, tzn mój największy "ból" to brzuch i biodra. Wyczytałam w jej diecie ze piła ocet jabłkowy i przed posiłkami cynamon... O co chodzi??? Wspominała coś że to po brzuchu widać... wytłumaczcie bo mnie to męczy :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 103
Martasi węgle w warzywach... sama nie wiem czemu :) dopiero się ucze, ale zawsze przy dietach mówią żeby nie jeść chleba, makaronów itd :)jak trzeba to dodam, uwielbiam chleb razowy!!! :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Doczytałaś do końca? https://www.sfd.pl/-t585708.html

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767
patka1234 no Martucca Ci napisała 130g, a że warzyw nie wliczamy to już wiesz co masz zrobić

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 103
właśnie kombinuje z tą dietą :) wkleje jak skoncze. Ile moze ważyć kromka chleba razowego?? :)
i co z tym octem i cynamonem??? strasznie mnie to interesuje
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

dobra dieta

Następny temat

Od czego zacząc chcąc poprawic sylwetke

WHEY premium