SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Parisienne: redukcja cz.I, dane i foto: str6

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31186

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I jak samopoczucie parisienne?
Ja właśnie zaczynam, znaczy staram się z pomocą dziewczyn ułożyć plan i ostro zabrać się do roboty.
Mam nadzieję, że u Ciebie praca trwa nadal :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czesc, alkolor :) dzieki za odwiedziny, zycze powodzenia. u mnie... slabo.

No dobra, dziewczyny, pora sie na mnie wkurzyc, bo jest zle. Jesli chodzi o efekty, mamy po 10 dniach:

Wymiary 18.11/ wymiary 28.11
łydka: 41 / BZ
ramię (średnia wysokość) : 28/BZ
udo : w najszerszym miejscu : 67 / 66 [-1cm]
udo zaraz nad kolanem, ok 5 cm : 50/ 48 [-2cm]
biodra w najszerszym miejscu, na wysokosci posladkow: 116 / 114 cm [-2 cm]
talia: 77/78 cm / 75,5 cm [-1,5 cm]
wysokość bioder/górna linia majtek: 105 cm / 103,5 cm [-1,5cm]
pod biustem: 80/ BZ
biust: 100 /BZ

a teraz [podsumowanie tych 10 dni. jesli chodzi o diete caly czas trzymalam 1800 kcal, ale dni czw-sobota nie naleza do najbardziej zbilansowanych. Po prostu za duzo bylo owocow, za malo warzyw i bialka. Dlatego nie wrzucam nawet jadlospisu. Dzisiejszy wrzucam, bo lepiej bylo
Jesli chodzi o dni czwartek-niedziela : nie bylo ruchu, bo jestem chora i musialam lezec w lozku. Oczywiscie, moglam sie przemoc i cwiczyc w domu, ale mialam ogromnego dola. Nie wyszlam tez na zakupy po jedzenie wode i dzis nie wypilam nic poza herbata. W kazdym razie, bylo kiepsko.
W zasadzie treningi silowe pon-ndz, w tym tygodniu przypadly tylko w pon i srode, kardio - nie bylo.

Nie wiem, czy te spadki cokolwiek zmieniaja, moze i tak, bo na pewno po pierwszym tygodniu stosowania 1800 kcal [od 15-21 Xi] przytyłam. Teraz, mam wrazenie, schudlam znowu.
Przez ten zawalony tydzien przeciagam pierwszy etap planu redukcji az do swiat, do 24 XII.
Melduje, ze minely 2 tyg i 2 dni odkad jem 1800 kcal. Co robic dalej ? Czy mam jeszcze tak pociagnac 1 tydzien, ale porzadnie tym razem wykonywac plan treningowy, czy juz teraz uciac kalorie?
Bardzo prosze o opyerniczenie mnie porzadne i mobilizacje na kolejny tydzien.

Co do odzywki bialkowej - przyszla, ale bananowa ktorej nie znosze. musze odeslac i czekac znowu na nowa. Zamawiam tez wage kuchenna - bedzie na dniach.
PS. mierzylam kiecke, ktora 3 tyg temu zatrzymala mi sie na oponce. Teraz przez nia przelazla i spadla na biodra. Czyli cos tam jednak sie dzieje. Ale zaznaczam, ze efekty sa b.delikatne. Ale chyba jednak nie przytylam, na szczescie.

Zmieniony przez - parisienne w dniu 2010-11-28 19:01:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
No dobra, dziewczyny, pora sie na mnie wkurzyc, bo jest zle

Zieew, nikt za Ciebie sie nie wezmie, tylko Ty sama.

Poza tym masz zayebiste spadki, ile bys chciala w 10 dni stracic, he?

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zieew, nikt za Ciebie sie nie wezmie, tylko Ty sama.
eeee. a chociaz troche? pamietam, w gimnazjum mialam trenera aerobiku ktory darl sie do nas : "ej, ty w kacie z duzym tylkiem, szybciej te pajacyki, bo zaden facet cie nie bedzie chcial" . bardzo na mnie dzialalo

spadki sa ok? myslalam ze wlasnie nie bardzo, ze to za malo. w kazdym razie podsumowanie zrobie z fotami nie wczesniej niz na swieta, bo za ten tydzien nalezy mi sie kop w d.pe nic innego i nie mozna chyba go liczyc do redukcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Ja Cie moge tak opyerdolic, ze sie zalamiesz nerwowo, jestem znana tu z chamstwa.

Natomiast spadki, zeby byly trwale musza byc rzedu -1cm do -2cm na tydzien. Zreszta -1cm na tydzien to jest SUPER.
Sprobuj przetrawic jedna istotna informacje- tycie zajelo Ci x czasu wiec nastaw sie, ze bedziesz chudla 1 rok. Lub wiecej.

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3642
podsumowując - paryżanko spadłaś 8 cm w obwodach, więc biorąc pod uwagę wpadki dietetyczne to bardzo dobry wynik wg mnie :)

impossible is nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiesz, łatwo sie mówi, trudniej to zaakceptować. ale pracuje nad tym Byłoby mi łatwiej, gdybym pozbyła się oponki z talii. Wtedy byłabym już cierpliwa i spokojna. Dopoki tkwi tak tluszcz przestepuje z nogi na noge. majac szczupla gore ( a ramiona i cycki sa ok, gdyby ten brzuch jeszcze) mozna juz sie fajnie ubrac, eksponujac to i owo i w szerokich spodniach i kieckach pracowac nad dolem. A tak to ani gora ani dol nie sa ok i czuje sie ZLE. Ale wiem, ze od narzekania nic sie nie zmieni.

AAAA. jutro reaktywacja mojego planu, olewam goraczke.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Uwierz mi, jakbys pozbyla sie oponki znalazlabys cos nowego

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
baby - wpadki dietetyczne dotyczyly na szczescie nie kcal, ale wartosci BTW, nie mialam kuraka, sera, nie moglam podbic bialka, jadlam za duzo owocow, ktore kupila mi przyjaciolka. Dzieki za przybycie w ta sniezna zime do mego watku

wrong - u mnie jest tak, ze szczupla talia byla przez 20 lat czescia mnie dol zawsze byl kiepski, przywyklam , tzn od wieku 17-18 lat. A teraz sama sobie odebralam talie przez swoje pieprzone zaburzenie odzywiania i czuje sie jak brz reki. Wiec w moim przypadku powrot talii to powrot do... dobrego samopoczuciA

Zmieniony przez - parisienne w dniu 2010-11-28 19:33:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dodaje jeszcze wymiar: brzuch na wysokosci pepka: 87 cm
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

_fretka_ / TDEE na redukcji - rozbieżności w sposobie obliczania

Następny temat

Ladies SFD (and gentlemen) POZNAJMY SIĘ!

WHEY premium