SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Parisienne: redukcja cz.I, dane i foto: str6

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31090

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 381 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5022
O, gratulacje
widzę że nie tylko ja wywracam swoje życie zawodowe do góry nogami

Pasję masz ciekawą, polityczno-radiową
powinnam Cię poznać z moim kolegą z pracy (byłej już w sumie ), dogadalibyście się rewelacyjnie

"Słownik jest jedynym miejscem, gdzie sukces wyprzedza wysiłek"

http://www.sfd.pl/Słodko_gorzkie_rozterki_/_prośba_o_fachową_poradę-t688384.html - moja walka :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gorzka zaraz do Ciebie wpadne zobaczyc twoje zmiany ostatnio mimo ze niby mialam ferie nie mam na nic czasu [na forum tez], a to dlatego, ze profesjonalnie go marnuje

co do tej mojej pracy - nie pracy - poki co SZA, zeby szansa nie poszla sie, za przeproszeniem, j.ebac

Dziewczyny, ulozylam sobie 10 jadlospisow. czy mozecie proooosze rzucic okiem? Tak, zebym potem nie musiala codziennie ukladac czegos nowego. Tzn rzucic okiem i ogolnie dac mi jakies uwagi. Niby duzo czytam, ale ciagle nie jestem pewna, a wole zaczynac dzien z jadlospisem niz improwizowac, bo potem ni zgadzaja mi sie BTW.
wiec... uwaga, wrzucam :)

przypomne, ze docelowe BTW to
- WW:170/T:55/B:160





























Zmieniony przez - parisienne w dniu 2011-02-14 19:08:26

Zmieniony przez - parisienne w dniu 2011-02-14 19:11:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 381 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5022
to tak ode mnie na szybko, kawa 3w1 to jeden syf, fujfuj

pytanie techniczne do Ciebie:
1.wklejasz wszytko naraz czy edytujesz i pojedynczo? bo ja rozgryźć tego nie mogę
2. wiesz jak pisać mniejszą czcionką? nawet jak piszę w edytorze to mi formatu nie zachowuje

"Słownik jest jedynym miejscem, gdzie sukces wyprzedza wysiłek"

http://www.sfd.pl/Słodko_gorzkie_rozterki_/_prośba_o_fachową_poradę-t688384.html - moja walka :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gorzka :
1. edytuje pojedynczo
2. nie ale tez sie nad tym glowie

kawa i dzem domowej roboty <--bronie sie to moje 2 slabosci, ktorych nie potrafie sie jeszcze wyrzec... moze niedlugo znikna

Zmieniony przez - parisienne w dniu 2011-02-14 19:23:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Graty zatem

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


dziekuje wrong, ale prosze (jakbys miala chwile) o ocene diet i zdradzenie, jak pisac malymi literkami.

wrzucam 11 wersje mojej 1800 kcal


sklad musli vivi (z diety): płatki orkiszowe (20%), płatki owsiane, płatki jęczmienne, płatki żytnie, suszone owoce (20%): śliwki, jabłka, żurawina, maliny, czarne porzeczki.
100% naturalne, sprawdzilam

Zmieniony przez - parisienne w dniu 2011-02-14 19:42:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Mam zagrzmiec znaczy?

-masz za duzo nabialu, po co tyle
-nie marnuj weglowodanow na dzem
-tunczyk z puszki rzadziej
-mieso z cyca? sprobuj innych mies, tez smaczne
- po chuy ta kawa z proszku?

a male literki sie robi nawias kwadratowy s nawias kwadratowy TEKST nawias kwadratowy slash s nawias kwadratowy

Zmieniony przez - wrong w dniu 2011-02-14 19:45:24

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam zagrzmiec znaczy?
tak jest

-masz za duzo nabialu, po co tyle
noo... do 160 B lece. nie wie wiem za bardzo czym tanim zastapic... bialko, bialko by sie przydalo. bo co jeszcze?
-nie marnuj weglowodanow na dzem

-tunczyk z puszki rzadziej
j.w. czym podbic bialko, takim co by bylo i zjadliwe, i na szybko, i nie drogo i nie mialo tluszczu (jaja odpadaja bo wtedy T mam za duzo...)
-mieso z cyca? sprobuj innych mies, tez smaczne
indyk ponoc jest ok, a schab moge tez? ja sie kompletnie nie znam na miesach, co jeszcze mozna kupic tak,zeby bylo do zjedzenia po zapieczeniu w piekarniku z oliwa?
- po chuy ta kawa z proszku?
a czy lepsza taka normalna granulowana np. nescafe ze sloiczka z lyzeczka cukry brazowego i mleka 2%? jak lepsza, to bede taka dawac. cukier w kawie musze miec cholera, wiec...musi byc z cukrem. to by bylo lepsza niz 3 w 1?

ps. dziekowac !

Zmieniony przez - parisienne w dniu 2011-02-14 19:59:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
jajka,kurczak,indyk,podroby,chuda wolowina, chuda wieprzowina, ryby morskie tluste, straczkowe (soczewica, fasola, ciecierzyca---> akurat jak wywalisz dzemik to sie znajdzie miejsce na ww z nich)

oraz twarog i odzywka bialkowa (kup sobie Lean Dessert, jest slodki i smaczny)
w ogole nie musisz zapiekac z oliwa, wystarczy do takiego woreczka do pieczenia wrzucic i puszcza sok, pyszne.

kawa w proszku --> mleko w proszku+kawa, jak sadzisz ile chemii tam jest 70kcal? OMG

Zmieniony przez - wrong w dniu 2011-02-14 20:02:28

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
generalnie to Magdalena wyczerpała temat uwag do diety

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

_fretka_ / TDEE na redukcji - rozbieżności w sposobie obliczania

Następny temat

Ladies SFD (and gentlemen) POZNAJMY SIĘ!

WHEY premium