SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Parisienne: redukcja cz.I, dane i foto: str6

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31091

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Bedziesz musiala sie oswoic z pudelkami. Salatki w domu do pudelka i podzilic, No i nie da sie ukryc ze odzywka bialkowa ulatwia zycie, szybka, proszek zajmuje malo miejsca, i 20g bialka lekko wchodzace
Nos z soba jakies marchewki do podgryzania czy seler naciowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wlasnie kupilam dzis te pudelka :) a za metrem chodze i znalezc pasmaterii nie moge na tej woli ;/

wrzucam to, co dzis zjadlam i zjem.

śn:
2 kromki chleba
salatka z 1/2 puszki tunczyka, 1/2 jaja, warzyw (dużo papryki, salata pomidor, cebula czerwona)
lyzka oliwy
lyzka pestek dyni w tej salatce
kawa

2 sn:
jablko

3 śn
jogurt naturalny (na oko 200g)
garsc orzechow i 3 łyżki otrębów

ob:
grillowana piers kurczaka (duza)
surowka z kapusty i marchewki
ryz porcja sredniej wielkosci, na pewno mniej niz woreczek

kolacja (zjem kolo 18.30):
150 g twarogu
3 lyzki zurawiny
orzechy ziemne lyzka
2 lyzki otrebow ze sliwka

Ruch: siatkówka 1 godzina 20 min
Picie: woda w litrach :)

Dzis juz kcal w porzadku, choc nie jestem dzis jeszcze zadowolona, wiem, ze moglabym wrzucic kromke chleba z jajem, tunczykiem i pomidorem czy wedline jeszcze gdzies, np na podwieczorek. ale jestem na etapie przyzwyczajania sie do ilosci i jakosci. Z dnia na dzien bedzie lepiej, obiecuje :)

Planowany ruch jutro: bieganie ;)

Zmieniony przez - parisienne w dniu 2010-11-16 16:50:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Na Wolskiej jest jakiś sklep z firanami itp., chyba na Górczewskiej przy Działdowskiej i na Ciołka coś kojarzę, zależy jaki rejon Woli. W większych sklepach nie ma?

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiesz co, chyba przejade sie do arkadii , tam musza miec jakas pasmanterie. w zlotych tarasach nie ma. ponoc jest jakas w podziemiach Dworca Centralnego, ale zaraz sprawdze tego ciolka, ja mieszkam naiedaleko ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 160
Właśnie zapoznałam się z Twoim wątkiem, to co mi się rzuciło w oczy- to małe grzeszki w diecie- o których już dziewczęta pisały- typu Danio i feta, czy czekolada. Ja się skupię może na tym co napisałaś w pierwszym wątku gdy tylko trafiłaś na forum- jędrność ciała, celulit i rozstępy, Moja historia jest podobna, na szczęśćie mam ju,ż to za sobą i trzymam wagę, ponadto jestem instruktorem na siłowni więc życie stało się sportem a sport życiem. Ja schudłam 15 kg w pół roku i to bez szwanku dla zdrowia i kondycji organizmu. Dietę połączyłam z ćwiczeniami, z tym, że na początku robiłam tylko ćwiczenia redukcyjne, nie wprowadzałam siłowych- tylko rower, bieżnia i orbitrek. Mam za sobą początki anoreksji, także wiem co znaczą rozstępy i hormony. Bez ćwiczeń wiele ie zrobisz także zacznij jak najszybciej. Proponuję na początek- jesli nigdy wczeniej nie uprawialas zadnego sportu lub miałaś dużą przerwę- najpierw trening wzmacniający i rozwijający wszystkie partie mięśniowe- póki co delikatne wprowadzanie siłowych ćwiczeń ale pod kątem treningu redukcyjnego i ujędrniającego- czyli trening obwodowy z dużą liczbą powtórzeń i krótkimi przerwami.

Zmieniony przez - butterflaj w dniu 2010-11-17 10:24:40

Krew, pot i łzy=udany trening

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
ponadto jestem instruktorem na siłowni
To akurat nie jest dobra reklama

Dietę połączyłam z ćwiczeniami, z tym, że na początku robiłam tylko ćwiczenia redukcyjne, nie wprowadzałam siłowych- tylko rower, bieżnia i orbitrek.
My zalecamy wprowadzanie treningów siłowych od początku

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bez ćwiczeń wiele ie zrobisz także zacznij jak najszybciej. Proponuję na początek- jesli nigdy wczeniej nie uprawialas zadnego sportu lub miałaś dużą przerwę- najpierw trening wzmacniający i rozwijający wszystkie partie mięśniowe- póki co delikatne wprowadzanie siłowych ćwiczeń ale pod kątem treningu redukcyjnego i ujędrniającego- czyli trening obwodowy z dużą liczbą powtórzeń i krótkimi przerwami.

planuje zrobic to jak najszybciej, tzn od grudnia albo i wczesniej. poki co cwicze 3 razy w tygodniu kardio ok 1 godzine 20 minut.

w grudniu dodaje basen na pewno 2 razy w tygodniu do tego i silownie, na razie nie mam kasy na karnet, ale w grudniu finanase beda wiec bede sie katowac zgodnie z zaleceniami obli ;)


edit : mam centymetr zara sie mierze wszedzie

Zmieniony przez - parisienne w dniu 2010-11-17 15:38:46

Zmieniony przez - parisienne w dniu 2010-11-17 15:39:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
2x w tygodniu rob swoje aero tak powiedzmy 30-45min
2x w tygodniu trening inetrwalowy zacznij od rozgrzewki ok 10min pozniej 30ske sprint/30sek bieg x4 i bieg 5min - co tydzien dodaj jeden interwal Sprint masz robic tak jakbys nawiewała przed tygrysem
1x trening niespodzianka
jako pierwszy:
Obwód 5x
- 30sek burpee
-30sek pajacyków
-30sek skip A (z kolanami) z jednoczesnym wypychaniem rak w gore trzymając jakiś ciężar
-30sek box z cieniem

Idea tych treningow jest by robic jak najwiecej powtórzeń w tym zadanym czasie, wszystko 110% twoich mozliwosci. Przerwa dopiero po obowdzie calym i odpoczywasz 30sek. Możesz przerwac po 4 obowdzie jak nie dasz rady. Stawiaj sobie kreseczki bo sie pogubisz.
Miernikiem dobrego treningu jest ochota na zwrócenie wczorajszego posilku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dieta na dzis:
sn:
jogurt 300g
2 kromki razowca cienko feta posmarowane
3 plastry filetu z indyka
warzywa
kawa

2 sn:
jablko

3sn:
125 g twarogu
zurawina 2 lyzki
migdaly lyzka

cos:
jogurt naturalny 170 g
otreby 3 lyzki
zurawina

obiado-kolacja:
piers kurczaka duzo
warzywa z koperkiem
lyzka oliwy

Zaraz sie zabieram za rozszyfrowanie tych nazw, obli :) brzmi interesujaco, szczegolnie interwal z nawiewaniem przed tygrysem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Parisienne podawaj rozklad BWT albo chociaz ilosci chociaz w formie "wielkosci dloni" itd..
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

_fretka_ / TDEE na redukcji - rozbieżności w sposobie obliczania

Następny temat

Ladies SFD (and gentlemen) POZNAJMY SIĘ!

WHEY premium