SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Padlina, Nabiał i... Neos - była masa, wchodzi redukcja - str. 58. Pod wezwaniem PawelSzEvc %-)

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 50389

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
No trochę bujanka była, ale on i tak już się ch**owo trzymał...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
Paweł z tą pizzą to nie problem też jest, raz w tygodniu można Cheata zarzucić, + zdaję sobie sprawę, że będą to dodatkowe kcal spalane podczas redukcji :}

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
PawelSzEvc
Kotlet - jak dałes rade to zrobic?


Zanim przeczytałem do końca to myślałem, że podziwiasz, że nie było ciastek, czipsów itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
W sumie też tak pomyślałem

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 78763
kierwa a o tym nie pomyslalem - moj blad to kolejne pytanie - Kotlet - jak dałes rade to zrobic? że nie było ciastek, czipsów itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Nie wiem k***a, ale będzie tak cały... mam nadzieję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Badz twardy Albo ty albo one



Zmieniony przez - warezz w dniu 2013-03-18 22:52:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzień 29 i 30

Mija miesiąc mojego zmagania się z masą. Dzisiaj miałem okazję zważyć się na dosyć dokładnej wadze szpitalnej, na której pomiaru dokonywałem 30 dni temu. Wtedy waga pokazała 74.5 kg. Dzisiaj wyświetlacz wybił 78.6kg
Tak więc 4 tygodnie i 2 dni za mną a waga wzrosła o 4.1kg. Jestem bardzo zadowolony, a efekty widać w lustrze... wydolność jednak na tym dosyć mocno ucierpiała , ale nią zajmiemy się w odpowiednim czasie.
Najbliższe plany na przyszłość to pociągnąć jeszcze masę 4-5 tyg. i później dorzucić jakieś biegania/rower + zmniejszyć węglowodany stopniowo i może przejść na low carb... zobaczymy, wszystko wyjdzie w praniu Pewne jest to, że spokojnie do czerwca będę wrzucał tutaj swoje wypociny


Przechodząc do szczegółów po tych wcześniejszych wypocinach wczoraj były plecy. Zakwasy prostowników dzisiaj MEGA.




1 posiłek:
jajecznica z 5 jajek + ciemne pieczywo + oliwa z oliwek + 50g whey gainbody.

2,3,4 posiłek:

gulasz wołowy + kasza + ogórki kiszone

5 posiłek:

twaróg



1. podciąganie 4 serie
2. wiosło sztangą 4 serie
3. MC 3 progres, 2 regres
4. ściąganie górnego wyciągu do klatki, chwyt szeroki
5. za kark
6. rzymska na dobicie prostowników


MC jako 3 ćwiczenie super wchodzi. 3 serie z progresem ciężaru + 2 serie z mniejszym ciężarem. Ostatnia seria zwłaszcza spompowała plecy porządnie.



50g,70g gainera
10g jabłczanu
4 kapsy Energonu X 1000 - wczoraj jak wziąłem 4 kapsy o 17 do trzymało mnie do 1 w nocy. Łyknąłem więcej bo miałem bardzo ciężki dzień i już nie chciało mi się iść na siłkę, ale Energon mnie wybudził... aż za bardzo


Dzień 30, czyli wtorek 19 marca.

Dzisiaj odpoczynek od diety bo zalatany dzień to po 1, a po 2 jakoś zmęczony byłem wpierniczaniem tych kg mięcha i ryżu i postanowiłem dzisiaj zrobić sobie luźniejszy dzień.
Na rusz poszła jajecznica, parę drożdżówek, pierogi, mała coca cola i tyle. Jelita mi muszą trochę odpocząć


Jutro już trochę luźniej będzie to zrobi się klatę



Pozdrawiam.



Zmieniony przez - Mlekołak w dniu 2013-03-19 22:59:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
KOTLET95

Dieta:

1. banan + kanapka + kawa
2. kanapki
3. pierś (200g) + ryż (100g) + surówka + sos czosnkowy
4. naleśniki z twarogiem i śmietaną (250g twarogu)

Suple:

5 kaps TCM PRO
20g flexit
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co Ty z tymi naleśnikami ? Ktoś Ci je robi czy sam tyle czasu masz ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Spam Activlab :)

Następny temat

Nowy SPAM zakładamy, suple ActivLaba podjadamy! SPAM POST

WHEY premium