SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Padlina, Nabiał i... Neos - była masa, wchodzi redukcja - str. 58. Pod wezwaniem PawelSzEvc %-)

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 50121

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jw
...
Napisał(a)
Usunięty przez PawelSzEvc za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
...
Napisał(a)
Usunięty przez PawelSzEvc za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Usunięty przez PawelSzEvc za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
Moi mili, spam w spamie - w dziennikach dyskusje. i bez żadnych spin, zachowujmy się na poziomie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
Dzisiaj trochę inny trening niż zwykle wszystko przez zamkniętą siłownie w okresie majówki. Tak więc postanowiłem z kolegą wykonać trening street workout. Pojechaliśmy na siłownię na świeżym powietrzu, a dokładniej nas interesowały drążki + poręcze i ogarnęliśmy jakiś trening

Podciąganie na drążku:
Nachwyt wąsko,
Nachwyt szeroko
Podchwyt wąsko
Podchwyt szeroko
Dipsy klatkowe
Pompki na poręczach

Wszystko po 4s 10 powtórzeń

Suplemetnacja: dzisiaj nic nie wpadło

Dieta: na dzień dzisiejszy nie komentuję jej, ale rano owsiane z rodzynkami, suszonymi bananami, II posiłek makrela + makaron

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
takie siłownie na świeżym powietrzu są zayebiaszczym pomysłem i powinny być tworzone z troszke większym rozmachem a nie tylko 3-4 maszyny( u mnie jest 1 gdzie jest drążek,poręcz ei chybaławeczka skośna i 2 gdzie jest stepper, twister rowerek i jeszcze cos - typowe aero) - a własnie drążki, ich kombinacje, poręcze, uchwyty do pompek - to jest pomysł! gratz za uliczny trening a nie rezygnacje "bo święto"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
Paweł dokładnie dzisiaj obieram tą samą ścieżkę, znalazłem fajną alternatywę dla kolejnego treningu w tygodniu gdy mam mało czasu żeby wybrać się na siłownię to wskakuję na rower z kolegą i ćwiczymy. Opracowałem sobie fajny plan według, którego będę trenował na drążkach i poręczach, moim celem jest poprawa ilości powtórzeń w podciągnięciach się, a takie ćwiczenia na otwartej siłce ku temu pomagają. Oto mój przykładowy zestaw ćwiczeń:

1. Podciąganie nachwyt - max
2. Dipsy na poręczach- max
3. Podciąganie podchwyt - max
4. Wznoszenie nóg w zwisie - max
+ rozgrzewka

Każdego ćwiczenia wykonam 4 serie

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
mysle, ze dobry zestaw, byle nie za czesto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
Dzisiaj powrót na siłownie po wielu dniach odpoczynków

Trening :

Klatka- biceps
:

Klatka:

1. Dipsy klatkowe 4s 12,10,8,8,

2. Wyciskanie sztangi skos 4s 12,10,8,8
(60kg, 62,5kg, 65kg ,70kg)

3. Rozpiętki na ławce- skos 30 stopni 4s- 12 powt
11kg, 13kg, 15kg, 15kg

Biceps:

1. Siódemkowanie 3x7
(20kg,17,5kg,15kg)

2. Modlitewnik 3s- 12,10,8
(20kg,25kg,30kg)

3. Młotki z supinacją nadgarstka 3s- 15,12,10
(11kg,13kg,15kg)

Suplementacja:

- Omega3

- Magnez

- 50g Whey Protein 95

Dieta:

1. Płatki owsiane, rodzynki suszone, banan suszony

2. Whey Protein 95

3. Ziemniaki młode, schab, ogórek

4. Ziemniaki młode, schab, ogórek

5. Makrela, twaróg

6. Twaróg, oliwa z oliwek

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Spam Activlab :)

Następny temat

Nowy SPAM zakładamy, suple ActivLaba podjadamy! SPAM POST

WHEY premium