SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PUSH & PULL

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1939

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 198 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1156
Witam, jestem teraz na cyklu 5 - powtórzeń (tak właściwie to przedłużam go bo fajnie mi sie ćwiczy na większych ciężarach) w tradycyjnym treningu HST:
Poniedziałek, środa, piątek:
Przysiady
MC + szrugsy
Wiosłowanie
Wyciskanie na klate
Podciąganie na drążku
Wyciskanie na barki
Dipsy

Ale zajmuje mi to za dużo czasu bo robie wszystkiego po 3 serie (cykl 5 powtórzeń) więc treningi są zbyt długie - około 1,5 godziny
I tak sobie pomyślałem żeby podzielić to na PUSH & PULL ale żeby ilość treningów w tygodniu sie zgadzała musiałbym ćwiczyć codziennie:
Pon: PUSH (Przysiady, Klata, barki, dipsy)
Wtorek PULL (MC, Wiosłowanie podchwytem i nachwytem, podciąganie na drążku podchwytem i nachwytem)
Środa PUSH
Czwartek PULL.
piątek PUSH
sobota PULL
.
.
.
Czy nie przeszkadzałoby to w budowaniu masy ?

Dodam, że wczoraj skończyłem cykl kreatynowy i mam zamiar przedłużyć jeszcze ten cykl 5 powtórzeń żeby nie było spadków :)

Zmieniony przez - nowy6789 w dniu 2013-08-03 14:03:52
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1014 Napisanych postów 5402 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136835
zbyt długie treningi? przecież to ledwo 21 serii, ja robiłem 10 serii po 3 repy na klatę, 10 serii dipsów i 9 serii na barki i mieściłem się w 70 min, przelicz sam, robisz teraz 1 serię co 4 min prawie. długie przerwy. Push i Pull nie zaszkodzi w budowie masy, pewnie, inny bodziec dla mięśni, inny komfort treningu itd. A w budowie masy równie ważna jest dieta i regeneracja, więc nic nie stracisz imo na zmianie treningu. Aha, jak już zmieniasz na Pusha, to ćwicz normalnie, 4 dni w tyg, czemu musisz tą samą partię wałkować 3 razy? Jak chcesz brać się za Pusha poczyta trochę jak ten tren wygląda i że jest dostatecznie obciążający, aby nie bawić się w 6 dni naprzemiennych

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 198 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1156
w ciągu tygodnia na pewno będzie sie zdarzać że w pewne dni treningi mi po prostu wypadną więc bede zakładał 6 treningów w tygodniu ale i tak pewnie bede ćwiczył 4-5 zazwyczaj ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
jesli wychodza co dlugie treningi moze spróbuj zejsc z powtórzeń do 2-4 i wywal dipsy i wycisk na barki, zwieksz o 1-2 serie i jedz tak ok 5 - treningow

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak zwiększyć objętość ręki.

Następny temat

Dipsy

WHEY premium