SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

push/pull z domieszka fbw

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1406

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20131
hej

jako, ze identyfikuje sie z tym dzialem, to postanowilem zalozyc temat dotyczacy treningu.
przegladajac stare tematy testowe natrafilem na goscia o nieprzecietnej, zdrowej sylwetce, ale nie o niego chodzi, a o trening, ktory stosuje/stosowal.

opis treningu wygladal tak:
"Niedziela - plecy, tył i boczne aktony barków, biceps

Na plecy robię 12 serii zwykle w 3 ćwiczeniach po 12-8 powtórzeń, z przerwami ok. 2 min.
Po tym robię 6-7 serii na barki ( 12-10 powt ), zwykle kończąc shrugs`ami w 3 seriach. Na koniec 8-9 serii (12-10 powt.) na biceps w 2-3 ćwiczeniach.
Co do ćwiczeń to często je zmieniam (lub ich kolejność) ale bazuję na najcięższych ćwiczeniach złożonych - podciąganiu, wiosłowaniu, ciągach itd...

Poniedziałek - klatka, przód barków, triceps

Tu podobny system jak wyżej z tym że na klatkę robię zwykle 2 serie mniej niż na plecy, z kolei na triceps robię 2 więcej niż na biceps.

W tym wszystkim czasami robię sobie serie łączone ćwiczenia cięższego z lżejszym, do tego dochodzi brzuch - ćwiczę w ten dzień kiedy mam więcej czasu i jestem mniej zmęczony a robię tylko unoszenie kolan do klatki na drążku ( kilka serii do zmęczenia ).

Dalej mam 2 dni przerwy i kolejny trening w :

Czwartek - nogi + cała góra

Z tym że góra to tak naprawdę po 3-5 serii na grupę ( zwykle jedno najcięższe ćwiczenie ) z maksymalnym obciążeniem w 4-8 powtórzeniach ( taka niby siła ). To ma być takie dobicie po niedzieli i poniedziałku.
Nogi ćwiczę z założeniami jak w pierwszej części tygodnia - 12-13 serii na uda i 4-5 na łydki."

moje pytanie tyczy sie trzeciego dnia (nogi + cala gora).
jak zrobic nogi rzecz jasna wiem, ale zastanawiam sie nad doborem cwiczen na gore ciala. nie chce, zeby trening mial zbyt duza objetosc, a wszystko zalatwilo jak najmniej cwiczen. co polecacie wykonywac?

pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 4351 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 57865
cala gora: podciaganie, dips, podrzut silowy i masz cala gore. Klatka, tric, plecy, bic, barki

Zmieniony przez - kris4real w dniu 2009-07-21 12:10:29

Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - Lance Armstrong
http://www.sfd.pl/kris4real_/,_VE_GOT_DA_POWER_-_NATURAL_POWER__ALTERNATYWNA_DROGA_ATAKUJE_-t434668.html
TRENING HST: http://www.sfd.pl/HST_-_Reaktywacja-t507030.html
DIETA: http://www.sfd.pl/DIETA__NIEZBĘDNY_ELEMENT_ZDOBYWANIA_SIŁY_ORAZ_MASY_MIESNIOWEJ-t507414.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dopieszczenie mojego HST

Następny temat

Pompki, Brzuszki

WHEY premium