SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PROPOZYCJA PLANÓW TRENINGOWYCH

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 254236

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1920
To dzięki, soga już jdnego dostałeś więcej na ten temat nie wchodzi, a który plan byś bardziej poadził z tych co wypisałem 1 czy drugi? A i jeszcze jedno ściąganie drążka wyciągu za kark jak się ma do mc i wiosłowanie, chodzi mi jaki ciężar będzie, czy w ogóle nie ma porównania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1920
RIon 10 czy mógłbym te plany wykorzystywać oba na raz, w pierwszym tyg. (plan na 3 dni) w drugim (na 4 dni) itd. Wtedy będzie mi lepiej masa i siła szła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777745
nie ma sensu tak kombinować

musisz nauczyć sie wykorzystywać ćwiczenia w danym planie i nie mieszać nazbyt bodźców

plan 4 dniowy będzie naturalnym następstwem planu 3 dniowego

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1920
Ta ostatnia linijka: chodzi ci o to że dopiero ja skończę 3 dniowy robić plan na 4 dni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777745
dokładnie

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1920
rion 10, suchaj po jakim czasie np. mogę zmienić plan czy też ile czasu robić pierwszym planem (tak opcjonalnie)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777745
generalnie możesz zmieniać plan co 8 tygodni choć ja bym obstawiał przy jednym planie dopóki masz progres czy w ciężarach, czy w masie mięśniowej

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1920
Rion10 mam takie pytanie czy wyciskanie sprzed głowy (sztangą) mogę robić na stojąco (ja tak robiłem do tej pory) a w paru video jakie widziałem robią tam na siedząco opierając się na ławke, u mnie z kolei taki kąt nie jest możliwy bo nie mam aż takie regulacji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777745
oczywiście że możesz dodatkowo statyczne wyciskanie możesz zastąpić wersją bardziej dynamiczną czyli push pree

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1920
A chwyt zrobić na jakiej szerokości? tak jak szerokość barków czy szerzej? Ja robię raczej tę pierwszą wersję.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na rzeźbę i redukcję

Następny temat

Jak cwiczyc biceps i ile razy w tygodniu?

WHEY premium