SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PROPOZYCJA PLANÓW TRENINGOWYCH

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 254094

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6507 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
możesz ewentualnie dołożyć jakieś systemy energetyczne

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
aeroby bede krecił, rzecz jasna, 1x tydzien na basen bede chodzil wiec powinno byc wszystko si. jestem ektomorfik, zaczac od aerobów 2x tydzien? w DNT?
i takie jedno pytanie, co sadzisz o aerobach na czczo? tzn kawka mocna + porrcja bcaa z rana? potem normalny posilek

ps. wiem ze powinnem zalozyc osobny temat ale dobrze mi się z Toba dogaduje (czytalem juz wiele art, na temat redukcji....)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6507 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
ja generalnie jestem przeciwnikiem treningów na czczo osobiście nie chodzę na trening jak nie mam 2 posiłków z węglami za sobą, znam jednak osoby, które się bardzo dobrze czują na treningach na czczo. Jednak po lekkim posiłku możesz spokojnie lecieć aero

2 razy w tygodniu ok zwiększając ich długość regularnie

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
1 lekki posiłek jak ma wyglądać przykładowo?
50g ryzu 100g piersi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6507 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
może być i pół godziny po takim posiłku aero możesz śmigać

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
1)to skoro ten posiłek bylby moim 1 posilkiem w dniu, to wtedy dowac bcaa przed aero? zaczne od 25 min truchtu, z czasem dojde do 50 min i przejde na hitt'a

2)co do posilku potrneinguwego, moze on skladac sie z ryzu i piersi? czy po aero musi byc bialko szybkoprzyswajalne/bcaa?
carbo chyba calkowicie odada nawet po silowym na redukcji

3)i jeszcze jedno moje pytankto, za jakies 3-4 miesiące chcę sie przerzucić na spilt 2x tydziem, cos w stylu:

https://www.sfd.pl/[art]_Split__partia_2x/tydzien._Dla_początkujących_i_nie_tylko...-t414311.html

z wiekszym zakresem powt... 16-12 co o tym myślisz?
4)od tego tygodnia co teraz będzie zarzucam wieksze powtórzenia na aktualnym FBW

Zmieniony przez - Hekade w dniu 2012-04-07 13:22:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39811
Hekade

daj se spokoj-nic z tego(pakowania) nie bedzie. tak czytam te Twoje posty,ktore zamieszczasz w roznych miejscach i tak to niestety widze.

przeczytaj sobie-ten sam typ "pacjenta"

https://www.sfd.pl/Juz_sam_nie_wiem_jak_to_jest-t850781.html



Zmieniony przez - traktor71 w dniu 2012-04-07 14:53:37

"live and die in the squat rack"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
traktor71
Hekade

daj se spokoj-nic z tego(pakowania) nie bedzie. tak czytam te Twoje posty,ktore zamieszczasz w roznych miejscach i tak to niestety widze.

przeczytaj sobie-ten sam typ "pacjenta"

https://www.sfd.pl/Juz_sam_nie_wiem_jak_to_jest-t850781.html


No dobra, mówisz ze nic z tego nie będzie, ale z rion'em się dobrze dogaduje, Stronę wczesniej ułożyliśmy Plan i nie było większego problemu by mi z tym pomógł a jak się o pomoc zwracałem pisząc osobny wątek wypowiadałeś się w nim tak "od łasko". a przynajmniej tak to wyglądało. Nie kazdy posiada taką wiedzę na temat treningu/odzywianai jak ty i nie kazdy ma taki staż by to wszystko ogarnąć. Narazie jak ćwiczę tym planem co ułożyliśmy z rion'em lekki progres na razie zauważyłem wiec zobaczymy co dalej będzie...


Zmieniony przez - traktor71 w dniu 2012-04-07 14:53:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39811
spoko. najwazniejsze,ze jestes zadowolony :)

"live and die in the squat rack"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na rzeźbę i redukcję

Następny temat

Jak cwiczyc biceps i ile razy w tygodniu?

WHEY premium