SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PROPOZYCJA PLANÓW TRENINGOWYCH

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 254199

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
Kawa przed treningiem nie jest w moim przypadku niezbędna, ale czytalem ze "spala tluszcz" podnosi testrosteron itp itd...

co do białka po aero, będe je dawał
w takim razie po treningu aero 30 min po zakończeniu jakie rodzaju posiłek moge wszamac?
100g ryzu + 4 całe jaja? moze byc cos takiego?

przed treningiem porannym tluszcz chyba calkowicie odpada gdybym chciał go dodać :D ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777742
Ryż z jajkami jak Ci wchodzi to śmiało tylko trzymaj się założeń diety bo z tego co pamiętam to redukujesz więc z węglami nie szalej , a 4 jaja to trochę za mało białka ale jak nie możesz więcej to dobre i to

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777742
pewnie

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
jak aeroby bede miał w srode rano, a potem jeszcze trening siłowy po poludniu to nei wyrobie sie z kalorycznośćia wegli w tym dniu:P

jest taka opcja bym robil aeroby w soboty i niedziele rano ? a potem cale 5 dni od aero off ? sam trening silowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777742
teoretycznie możesz mieć dwa dni aero pod rząd, nie myśłałeś żeby np w środę zrobić aero po treningu siłowym?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
1.Hmm... myślałem o tym, ale wydaje mi się że "lepsze" dla miesni bedzie zrobienie aero w innym dniu, bardziej na spalenie miesnia jestem narazony przecież?

2.chyba żeby bcaa wypić po treningu, odrazua potem aero kręcić
czy bcaa w trakcie?
3. jaki czas wtedy, bo glikoegen już bym miał opróżniony... 15 min? z czasem dojsc do 25?
4. carbo po takim treningu wtedy tez dodać, te 30g co pisalismy... i porcja bialka rzecz jasna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777742
tak faktycznie to aero daj tak żeby Ci było wygodnie, a glikogenem się nie martw nie masz na pewno tak intensywnych treningów żeby w znacznym stopniu uszczuplic glikogen więc się nie martw

możesz dać to carbo ale tylko do czasu aż Ci się skończy więcej nie kupuj bo szkoda kasy

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
1.w tym temacie zamiesciłem moje zdjecia:
https://www.sfd.pl/I_redukcja__ektomorfik!-t855517-s2.html
wiem ze bardzo gruby nie jestem ale przez moja wade wyglada to nie zbye estetycznie... jakbyś mógł, oceń co pasuje poprawić, co jest ok, co jest źle, na zdjeciach wyszedłem strasznie mizernie, polowa tego co jest na realu....

2. apropo wady postawy....
byłem u fizjoterapeuty i mam biodra do przodu wysunięte i prawa konczyne u nogi mialem przykurczona, co powodowalo ze mialem o ok 1cm noge krótszą od lewej przez co wystepowal bol po prawej stronie w posladku... juz mi to nastawil i jest wporzadku

dodatkowo zajmuje się on sportami siłowymi, więc sie idealnie skłąda, dostalem cwicznia, ktore robie, zajmuja 25 min :P

sam mówił że mial kiedys powazna wade kregoslupa a teraz robie przysiady, martwy... wszystko

3.na silowni moge robic WSZYSTKO tylko musze odpowiednio biodra trzymac, dzis bedzie o 12, to mi pokaze jak robić mam mc, przysiady, wyc.zza barkow itp itd :) wiec sie super złożyło...


4.co do dnia treningowego z aero:

przed treningiem posiłek 100g ryzu 120 - 150g piersi
za 40 min trening siłowy
przed zakonczeniem treningu silowego 30g carbo + porcja bcaa (7-8g) troche sie porozciagam, tak z 5 min, i wchodze na rower, 15 min na początek, z czasem zwieksze do 35-40 min...

po aerobach porcja bcaa, za 20-30 min posiłek
100g ryzu 150 pierso + lekkostrawne warzywa...


może być tak to rozplanowane?


DZIEKI!
POZDRAWIAM
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na rzeźbę i redukcję

Następny temat

Jak cwiczyc biceps i ile razy w tygodniu?

WHEY premium