SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PROBLEM !!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1697

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 177 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1611


witam , mam problem z cwiczeniami , mianowicie nie jem narazie zadnych supli ktory pompowaly by miesnie,ale mam problemy z dokonczeniem cwiczen , np 4 servie na klate sprawiaja mi problem poniewaz moje miesnie tak puchna i nie pozwalaja mi na kolejne ruchy , tak samo z barkami czy plecami , mam sile na zrobienie seri ale miesnie strasznie szybko mi puchna , wylaza mi zyly na wierzch i blokuje mi ruch.

Mam diete weglowodanowo-bialkowa jako taka , treraz szamamm gainery po ktorych nie idzie mi nawet kilogram masy , zero zalewania sie czysta rzezba, prosze o pomoc



Zmieniony przez - bRNnN w dniu 2007-10-10 16:05:26
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 854 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14576
moze lepsza rozgrzewka albo dluzsze przerwy miedzy seriami beda rozwiazaniem.
pozdro

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 407 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12954
Mialem kiedys podobnie w sensie masa wogole nie szla a miesnie jak juz jakies to od razu wyrzezbione. Spotkalem, tez takich co mieli podobny problem i zarzekali sie ze lata cale na silce cwiczyli i wszystkiego probowali i nic nie pomagalo. Ja zwiekszylem przerwy miedzy seriami i zwiekszylem ilosc zarcia i poszlo ;].

Co do problemu z puchnieciem to przyznam, ze nie rozumiem o co chodzi. Moglbys sprobowac wyjasnic jakos inaczej? Miesien tak puchnie ze blokuje ruch reki czy jak. Chyba musialaby Ci klatka urosnac o 20 cm podczas treningu :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 177 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1611
poprostu miesnie szybko mi sie mecza i puchna , w klacie niekiedy masz tak spuchnieta ze sztanga na starcie idzie jak glupia a pozniej stop
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Mała wytrzymałość siłowa. Ja też tak mam. Potrafię zrobić 5 serii po 6 powt na 120kg w siadach, a 12powtórzeń na 90kg sprawia mi nie mały problem. Ale ja jestem trójboistą, więc mi to odpowiada

PS: Co do masy, to tak jak ktoś wyżej napisał: dodaj kcal do diety!

Zmieniony przez - Senegroth w dniu 2007-10-11 07:01:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Tak jak napisał Senegroth, jeśli bardzo Ci to przeszkadza to powienieneś wylonać jakiś plan wytrzymałościowy przez 8 tyg. Później siłówkę i masowy powinien iść dużo lepiej.

Tak na marginesie - sylwetka bardzo estetyczna, tylko chyba troche szczupłe nogi masz, co?

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 242
liczy się jakość, a nie ilość:D

Co za dużo - to niezdrowo!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 242
i bardzo estetyczna sylwetka:D

Co za dużo - to niezdrowo!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 177 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1611
nogi owszem chude ale teraz zaczynam cykl i nogi podstawa bo trenuje na silowni trojbojistow wiec mysle ze jakies wskazowki dadza bo wczesniejszy uraz nogi nie pozwalal mi na cwiczenie tej parti :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
No myślę, że chłopaki o Ciebie zadbają Jeśli odrazu nauczysz się dobrej techniki siadu, to pokochasz to ćwiczenie. Nogi będą rosły jak na drożdżach

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 852 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18301
sylwetka poprawna nawet soga dam
ups zapomnialem ze mi sie abon skonczyl

Zmieniony przez - Belzybub w dniu 2007-10-12 09:44:32

.:: Kaito Stalowa Wola ::.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak robic przysiady?

Następny temat

Kontuzja !!!!

WHEY premium