SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POmoc W dobraniu supli. POMOC : ) PROPOZYCJE

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1336

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4533
Witam Panow mam do was prosbe tak jak w temacie pomoc z suplami. CHcem zaczac jakis maly cykl ale wogle nie mam pomyslu co zakupic. cykl typowy na mase sucha mase. Nie chcem zabardzo zadnych gainerow, bialek bo miecha mam kawalek diete trzymam. myslalem cos o staku kreatynowym. cm3 albo storm lub jakis booster + amino. Dodam ze nie mam zabardzo dostepu do neta bo przebywam zagranica i szczeze mowiac juz od jakiegos roku nie jestem w temacie tzn. Kiedys czlowiek sledzil nowosci opinie innych co warto jesc czego nie.

Dodam ze odzywek w zyciu juz zjadlem troche zawsze bylem zadowonoly z polaczen takich jak booster amino i jakies bialko lub kreta. Efekty byly konkret i po cyklu zawsze cos zostawalo. Teraz bym chcial COs nowego szczeze mowiac duzo dobrego slyszalem o cm3 choc nigdy tego nie bralem jak i o stormie ostatnio. CO mozecie polecic. Mam maly problem z nadcisnienem i zalezy mi tez na w miare lajtowcyh suplach tzn na cisnienie nie biore zadnych lekow.

Staz na silce ponad 5lat
wiek 20
bicek 44
klata 118
p.ramie 39
w pasie jakies 95
Diete stram sie trzymaC: ] jem zdrowo i z glowA:
Aktualnie koncze wcinac Shotguna, zma i bcaa Olimpu mega Capsy.

z supli ktore jadelm. Bostery Shotgun,no-explode,nox pamp,super pump,napalm.
Kreatyny: trecka zwykle mono, cell pump (moim zdaniem b.dobry),xpand,olimp creatine power.
GAinerow troche i bialek tez nie pamietam wszytskich nazw ale troche tego bylo i oczywiscie bcaa i jakies witaminki.

Prosze o propozycje co wy braliscie co was kopalo. moze jakies nowosci dobre polaczenia. Kwota na to okolo 300-400zl : ) z gory dzieki i pozdrowki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4533
oo Dzieki jeszcze jakies propozycje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4533
remik a co powiesz o cm3 i stormie ?co lepsze twoim zdaniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
tzn cm3 to poj. forma
a storm to kilka form kreatyny + dodatki

ja mysle że np taki storm + saw byłby dobrym rozwiązaniem
ew. + nox pump bo widze ze juz jadłeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 168 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6183
Za ta kasę proponuje kupic tak jak mówisz storma ew green magnitude ( ładnie klepie ) bcaa obowiązkowo + amino max 5400 opcjonalnie jako dodatek diety + omega 3 + opcjonalnie beta alanine
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1194 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12790
Rób tak jak Remik Ci pisze

Pomogłem ? - SoG będzie mile widziany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4533
s
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4533
A jak to jest z ta kreatyna ma wplyw na cisnienie ? wiadomo jak czlowiek podejdzie woda tzn kg to cisnienie moze byc wieksze. Ale czy kreatyna sama w sobie ma wplyW?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
kreatyna nie podniesie Ci cisnienia
a jak sie czules po nox pumpie?
duzo wieksze cisnienie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4533
A jakie bcaa mozecie zaproponowaC ? Sprawa wyglada tak ze dostalem rabat w sklepie paker.co.uk tak jak mowilem przebywam w anglii i z tamtej strony bede zamawial. A nie maja b.duzrego wyboru marek
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

S.A.W + BCAA przed treningiem

Następny temat

jakie aminy

WHEY premium