SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POdejmij wyzwanie!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2375

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
nie no brzuch musi trzymać, ale kwestia miejsca ustawienia rolek jest istotna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10061 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214367
Viki ogromne gratulacje!

Też próbowałam i mi nie wyszło ale się nie poddaję, pokombinuję jutro
3

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12179 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627492
Bziu - jak tak myślałam o tym brzuchu i myślałam. Ja mam niezmiernie słabe core, nie umiem poprawnie zrobić większości ćwiczeń na brzuch... Nawet nie wiem czy ten brzuch nie jest u mnie zupełnie luźny podczas stania na rekach, raczej największa pracę u mnie wykonały ręce. Może nie powinny - ok, z tym się zgodzę. Tak czy siak chciałabym napisać Pauli, zeby się nie poddawała, bo jak mój brzuch to zrobił - to kazdy inny brzuch na tym forum da rade:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607783
Miss, Bziu dzięki.
Paatik wydaje mi się, że to też kwestia budowy, środka ciężkości i równowagi. Trzeba znaleźć optymalną dla siebie pozycję i odpowiednio ustawić rolki. Jak robiłam stanie na głowie to pamiętam właśnie, że ustawienie rąk było ważne. Może jakiś filmik z poradami do stania na głowie pomoże?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Ej no nie gadajcie że żeby opuścić i podnieść nogi w staniu na głowie to brzuch nie pracuje... Jak chodziłam na rurkę to było moje główne ćwiczenie na brzuch. Teraz stanę na głowie ale przy ścianie tylko i nogi muszę zarzucić albo mogę je podnieść ale zgięte. A wyprostowanych nie uniosę ani trochę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12179 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627492
Zobacz co się dzieje ze środkiem ciezkości jak rece odstawisz daleko do tyłu...
albo wyjdzie na to, ze mam brzuch tylko do tego zdatny - bo żadnych plankow, ani innych sensownych pistoletów i wznosów zrobić poprawnie nie umiem..


Zmieniony przez - Paatik w dniu 2020-03-30 13:13:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607783
Paula ale w wyzwaniu nie trzeba robić pełnego stania na głowie ani prostować nóg. Zobacz jak sobie sprytnie Tsu poradziła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12179 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627492
Paula - z dedykacją specjalna:)
Próbowałam jak nisko mogę opuścić w miarę proste nogi stojąc na głowie w łodeczce i z szeroko rozstawionymi rękami. Jak widać w tej drugiej pozycji (zakładając ze siła brzucha jest taka sama w obu) na wiele więcej mogłam sobie pozwolić.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Żeby nie było że się poddaje bez próbowania. Pierwsze próby były bez poduszki. Wtedy nie wyszło nic. Wczoraj z poduszka jedna rolkę udało się przenieść :p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ankieta

Następny temat

Zasmarkany dziennik

WHEY premium