SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POMOZCIE... WYCISKANIE SZTANGI

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3115

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 546 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20556
Witam krotko o mnie mam 20 lat waga 90 kg cwicze 4 lata na silce cel byl glownie masa moj rekord na klate 145 kg cwicze kazda grupe miesniowa raz w tygodniu...
A teraz chcialbym wystartowac w zawodach wyciskania jak musze zmienic moj trening ile razy w tygodniu robic wyciskania jak dolaczyc do tego inne gruby miesniowe zeby je tez rozwijac jakie cwiczenia robic zeby sie nieprzetrenowac a poprawic wyciskanie a takze rozwija mase innych parti miesniowych prosze o pomoc z gory wielkie dzieki

Nie przejmuje się już detalami bo one i tak nic nie znacza Debiuty ? może kiedyś

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
Apokalipsa- dobry podpis od razu przemyślałem i przeleciałem całe swoje zycie

pzdr/

Zmieniony przez - Don Garcia w dniu 2006-09-18 07:40:07

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
moze hit?

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 272 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1674
nie oklamujac ciebie z ta masa i z tymi rekordami nie masz szans na zawodach... taki rekord maja ludzie z waga 60kg

chcem byc wielki!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 546 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20556
No to ja akurat wiem nie chce przeciez od razu pobijac rekordu Polski w wyciskaniu chce wystartowac w jakis malutkich okregowych zawodach no i jak zmienie trening to chyba poprawie znacznie wynik... ale jak to wszystko ulozyc... ???

Nie przejmuje się już detalami bo one i tak nic nie znacza Debiuty ? może kiedyś

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 546 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20556
wczesniej nie bawilem sie w zadne rekordy tylko trenowalem jak kulturysta na mase wiec mysle ze jakis plan dla wyciskacza poprawi moje rezultaty niech ktos mi cos zaproponuje bede wdzieczny...

Nie przejmuje się już detalami bo one i tak nic nie znacza Debiuty ? może kiedyś

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pablo... cóż - zapraszam na www.wbd.trener.pl - dział trening i szukaj treningu Pawła Pracownika na poprawę siły - bardzo efektowny.
Trening zwie sie także: "wyciśnij jak najwięcej" :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2246 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14918
Planu na poprawe wycisku poszukaj w dziale "wyciskanie, dwuboj i trojboj silowy". Jest tam ich sporo np trening niemieckich ciezarowcow itp

"Jedynym miejscem, gdzie sukces pojawia się szybciej niż wysiłek jest słownik"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 147 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6241
ja tez mysle ze przy takiej wadze i masie to na zwody wyciskaczy raczej odpadaja;p nom chyba ze sie rpzerzucisz na plan silowy i oze za 2 -3 latka na jakis regionalnych zawodach dasz rade;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 783 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4006
A czemu wy go na dzien dobry zniechecacie?
Nie rozumiem tego.Jesli on teraz z góry zalozy ze nie jest w stanie wygrac to nie wygra, i to bedzie po czesci wasza wina.
Przeciez tak nie mozna motywowac zawodników zadnej dyscypliny sportowej!!!

Pablo ja wierze w Ciebie, jeszcze tylko Ty uwierz w siebie, a wyniki beda!!!

Pozdrawiam i zycze szczescia na zawodach!!!

Mój upload: http://rapidshare.com/users/6BZ60F - ściągajcie ile chcecie!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 546 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20556
Arek1987 - dzieki za wsparcie Ja sie nie podam i bede trenowal ciezko to wyniki napewno przyjda dzieki wszystkim za pomoc i wypowiedzi
Ps. Zaczynam teraz studia na AWFie i sie dowiedzialem ze tam sa organizowane co jakies pol roku Akademickie Mistrzostwa Slaska w wyciskaniu lezac i jak patrzalem na wyniki w kategori do 100 kg (ja ponad 90 kg) to z moimi 145 kg uplasowalbym sie na 6 miejscu wiec teraz jesli zaczne treningi jak wyciskacz to moze za jakis rok powalcze

Nie przejmuje się już detalami bo one i tak nic nie znacza Debiuty ? może kiedyś

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 546 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20556

Nie przejmuje się już detalami bo one i tak nic nie znacza Debiuty ? może kiedyś

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Może być??

Następny temat

Szybkie pytanie masa vs. redukcja

WHEY premium