SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POMOCY!Redukcja brzucha_dieta do OCENY!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2415

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
35min aero to oczywiście kardio, przeciez to de facto synonimy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 740
vacerrosa, dzięki za rady. Sama czułam, że nabiału mam za dużo (jakoś ciężko w brzuchu), ale mięso lubię umiarkowanie, więc podbijałam białko nabiałem. Teraz zmieniłam rozkład btw, więcej tłuszczy dałam, mniej węgli. Od jutra wdrażam zmiany plus zaczynam znowu ćwiczyć. Mąż w domu będzie 2 tyg więc będę mogła się na godzinkę "pozbyć" dzieciaczków :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 740
obliques - bardzo dziękuję za rozwianie wątpliwości. Cieszę się, że mogę to w domu ćwiczyć, choć przy dzieciakach łatwo nie będzie, ale jakoś spróbuję :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 740
Zmieniłam rozkład BTW. Obecnie jest to 30%/34%/36% w gramach 120g/60g/145g
Postanowienie na nowy tydzień to więcej mięcha (białko), mniej nabiału, ćwiczenia siłowe+cardio i brak słodyczy cd (bo nie jem ich 4 dni :) )

Wrzucę jutro zdjęcia - może to da pełniejszy obraz tego o co walczę i pomoże w dobraniu odpowiednich środków, by to osiągnąć.

MISKA Z DZISIAJ

warzywa:szpinak świeży, pomidor, ogórek zielony, ogórek kiszony, brokuł, warzywa na patelnię, sałata





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 532 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9347
Ten posiłek dwa to jakiś makaron na słodko? Czy makaron jesz osobno, a owoce osobno? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 740
makaron z owocami. razem. Kiepsko?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
No wielkie uderzenie weglowodanow prostych. Jak bieglas wlasnie marathon to ok, jak wstalas z kanapy to nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 740
ok,dzięki. Zmodyfikuję ten drugi posiłek. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 740
Czuję się dziś fatalnie, boli mnie głowa, dostałam okres i jeszcze jakby mnie jakieś przeziębienie łapało. Przez to nie poćwiczyłam cardio tak jak planowałam, ale podobno przy chorobie lepiej odpuścić. Może jutro będzie lepiej i to nadrobię.

Znalazłam ostatnio link do dziennika VIKI - genialna metamorfoza. Będę czerpała inspiracje z jej jadłospisu, może dzięki temu będzie mi szło lepiej w układaniu odpowiednich posiłków.

Mam nadzieję, że dzisiejsza miska jest lepsza-proszę o ocenę :)



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 740
Zebrałam się i zrobiłam fotki sylwetki. Tak jak wspominałam - jestem szczupła, drobnokoścista, ale po drugiej ciąży ten brzuch mi został taki wystający i z fałdą.... Doradźcie coś!!




Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na rzeźbę/redukcję

Następny temat

Mam dziwne skoki wagi

WHEY premium