SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POMOCY!! Chce przybrać na masie !! kobieta

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4391

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 200
Hej! Tak jak napisałam w temacie chce przybrać na masie mięśniowej. Obecnie warze 48 kg przy 169 cm wzrostu. Nie chce być bardzo umięśniona a tak naprawdę wybieram się od poniedziałku na siłownie w celu zwiększenia pośladków (o ile to jest możliwe ... obecnie 85 cm chciałabym +5 cm ) Samo spożywanie dużej ilości kalorii nie działa !! Dlatego siłownia! Poza tym chce popracować nad klatką i piersiami aby je unieść nieco do góry i ewentualnie brzuch.
Proszę o pomoc!! Jakie odżywki, jakie ćwiczenia, jaka dieta ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 522 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5001
https://www.sfd.pl/Ladies_SFD-f403.html wejdz tutaj, dziewczyny ci pomoga. A co do bialka to nie jest zloty srodek na porost miesni wrecz odwrotnie to wlasnie duze jego spozycie nakreca metabolizm a nie platki.;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 220108
Nie dziwne że spożywanie kalorii nie działa, bo nie ma odpowiedniego bodźca

Na początek zrób sobie FBW, z ACT może być problem na profesjonalnych siłowniach

przysiad tylni 3x10
wiosłowanie sztanga lub podciąganie 3x10
wyciskanie poziomo 3x10
wyciskanie 2x10

Taki trening 3x w tyg, do 2 min przerwy.

Postaraj się o odpowiednią dietę, zajrzyj do działu "Odżywianie"


zdr

Zmieniony przez - spaiter w dniu 2011-06-30 17:53:41

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 200
no i jeszcze jeden problem ... mam tak słabe ręce, że nie jestem wstanie zrobić 1 pompki ... : (
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 220108
A w tym planie nie ma pompek

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 200
ale nie daje rady podnieść sztangi ... jedyne co jestem w stanie to hantle 2,5 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 220108
to zamiast wyciskanie sztangi poziomo, wyciskaj hantlami

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 200
ok :) dzięki :) a co do odżywek ?? Coś co daje naprawdę kopa i efekty szybsze ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 220108
Dieta, ona będzie na początek najwazniejsza do działu "Odżywianie" już poczytaj posty podwieszone, ułóż diete i wklej do sprawdzenia.

powodzenia

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 200
dla mnie nie ma sensu układać dokładnego planu bo i tak nie ja robię zakupy jedzeniowe do domu ;/ dlatego moja dieta będzie wysokobiałkowa
coś koło 4 jajek na śniadanie, banana, jak dam radę to musli z mlekiem
na obiad nie mam wpływu ...
kolacja to np. 2xjogurt naturalny, chlebek z serem
cos na ten kształt może być ??
http://i165.photobucket.com/albums/u53/jnxxx_83/GIRLS/ass.jpg?t=1305530773  moja motywacja ;p nie do osiągnięcia :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 220108
Dieta, dział "Odżywianie" tam wklej Do osiągnięcia ale z dieta.

http://tv.sfd.pl/Trening-dla-kobiet---Kasia-Kozakiewicz,odcinek,41.aspx

Tylko obejrzyj całe

Zmieniony przez - spaiter w dniu 2011-06-30 20:25:43

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 200
zapoznałam się a raczej jeszcze zapoznaje się ;)
Przemianę materii mam za***istą ... jem bardzo dużo białka, a przez płatki owsiane nakręciłam sobie zarąbiście metabolizm.
Spożywam witaminy i kwasy OMEGA 3-6-9
Jem cały dzień nie tylko 5 posiłków.
Jem mięso i to sporo
ogólnie jestem załamana :/
dlatego zastanawiałam się nad jakimiś białkowymi koktajlami
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na masę bez sprzetu + odżywki

Następny temat

Plan, 3 dni, masa pytanie

WHEY premium