SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PLAN TRENINGOWY (przepraszam za głupie posty..wzięłem sie w GARŚĆ!)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1147

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 234
Witajcie juz nie bede pisał głupich nie przemyślanych postów lecz własnie postanowiłem sie "ogarnąć" dzięki postom Krzych666 (nie znasz mnie ale nawet nie wiesz jak Ci jestem wdzięczny) ZACZYNAMY !

-=PLAN=-

PONIEDZIAŁEK---NOGI+BARKI+KAPTURY
a)[uda]PRZYSIADY ZE SZTANGĄ TRZYMANĄ Z PRZODU 3-4 SERIE NA MAXA
MARSZ NA KUCKACH ZE SZTANGĄ NA KAPTURACH 3-4 SERIE NA MAXA
WYKROKI ZE SZTANGĄ 3-4 SERIE NA MAXA

a)[łydki]TRADYCYJNIE WSPIĘCIA NA PALCE 3-4 SERIE NA MAXA

NA KONIEC TRENINGU NÓG SWOBODNE PODSKOKI DLA ROZLUŹNIENIA

b)[barki]ODCIĄGANIE SZTANGI DO BRODY STOJĄC 3-4 SERIE NA MAXA
WYCISKANIE SZTANGI Z ZA KARKU I Z KLATKI 3-4 NA MAXA
PĄPKI 3-4 SERIE NA MAXA JAK NAJSZERSZYM ROZSTAWEM RAMION

c)[kaptury] MIĘŚNIE TE ĆWICZĄ SIĘ PODCZAS POPRZEDNICH ĆWICZNIEŃ ALE JEŻELI ZOSTANIE JESZCZE TROCHĘ SIŁY TO MOŻNA ROBIĆ SZRUGSY [do wyczerpania]

WTOREK---WOLNE!!!!

ŚRODA---KLATKA+PLECY
a)[klatka]WYCISKANIE NA POZIOMEJ ŁAWCE SZTANGI [do brodawek] 3-4 NA MAXA
TO SAMO TYLKO ŻE DO SZYJI

b)[plecy]WIOSŁOWANIE ZE SZTANGĄ 3-4 NA MAXA [CHYBA ZE KRĘGOSŁUP ODMAWIA]
PRZYCIĄGANIE SZTANGI DO KLATKI [w opadzie]
JEŻELI JEST ŁADNA POGODA MOŻNA WYJŚĆ POPODCIĄGAĆ SIĘ NA DRĄŻKU[chyba że ktos ma drążek w domu]

CZWARTEK---WOLNE!!!!

PIĄTEK---BICEPS+TRICEPS

a)[biceps]UGINANIE RAMION ZE SZTANGĄ STOJĄC 3-4 SERIE NA MAXA
TO SAMO TYLKO ŻE NACHWYTEM
MOŻNA TEŻ PODCIĄGAĆ SIE NA DRĄŻKU JEDNĄ RĘKA

b)[triceps]WYCISKANIE FRANCUSKIE LEŻĄC NA PŁASKIEJ ŁAWCE 3-4 NA MAXA
PĄPKI Z USTAWIONYMI ŁOKCIAMI W ZDŁUŻ TUŁOWIA 3-4 NA MAXA
PĄPKI NA PLECACH 3-4 NA MAXA



NA KONIEC DODAM ŻE NIE CHODZE NA SIŁOWNIE WIEC POSTANOWIŁEM TAKI DOMOWY PLAN TRENINGU ZAPROJEKTOWAĆ...ZAMIAST SZTANGI MOGĄ BYĆ SZTNGIELKI MOŻNA UŻYĆ MEBLI JAK NP.KRZESŁA JAKO ZMIANA KONTA ŁAWECZKI [mam nadzieje ze wiecie o co chodzi]. NA KONIEC DODAM ZE PRZEKONAŁEM SIE NA WŁASNEJ SKÓRZE {gdyż jestem z tych którym z trudem wszystko przychodzi} NIE MIAŁEM DIETY (DO TEJ PORY NIE MAM NIE POTRAFIE UŁOŻYĆ MIMO WSZYSTKO BO NIE WIEM CO LUBIE ITP...) MIĘŚNIE MI ROSNĄ PLECY W NIE SAMOWITYM TĘPIE MI UROSŁY W CIĄGU 3 MIESIĘCY...TAKŻE ODWAGI ! DACIE RADE !

Walcz, Walcz, Walcz...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33055
MOŻNA UŻYĆ MEBLI JAK NP.KRZESŁA


Pewny jestes ze sie wziałes w garsc ??

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33055
PĄPKI

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Napąpowany -ja ci mówię- weź się w garść rzeczywiście bo jeszcze jeden taki żartobliwy programik wkleisz i ban jak nic/w tej chwili się zastanawiam/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 234
to zapodaj coś leprzego w treningu domowym chodzi o to ze jak ktos nie ma ławki skośnej to moze np robiąc pąpki użyć podwyrzszenia dla nóg a ręce na podłodze i juz działa jako zmiana kąta co nie?

Walcz, Walcz, Walcz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...zawsze można przecież ustawić na jakiejś podpórce ławkę i jest oki- kąt potrzebny nie jest aż tak duży/około 30 stopni/.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 234
hmm no tak...ale czy mój trening jest zły? myśle że odpowiednio dobrałem poszczególne partie by oddziaływały na siebie... tylko nie wiem czy lepiej trenowac na sztandze czy hantlach...moze jakaś korekta? porada?

Walcz, Walcz, Walcz...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dobor cwicze

Następny temat

Wytłumaczcie mu!!!!!!!!!!!!!!!!!!

WHEY premium