SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Płatki owsiane z masłem orzechowym

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6167

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 480
Witam mam pytanie chce zrobic platki owsianr z maslem orzechowym na sniadanie i teraz tak platkow do miski nie za duzo tak ? Mozna powiedsiec ze polowe wodybwiadomo tak zeby zakryloa jezeli chodzi o zrobienie masla orzechowego to do jakiej ilosci nalanego wrzotku rozcienczyc te maslo ?

Nie ma kasy nie ma masy.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1137 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13203
Kup sobie blender Magic Bullet na Allegro za 80zł i tam możesz zmielić śmiało płatki owsiane, dodasz sobie do tego łyche gainera o smaku masła orzechowego, zalejesz wrzątkiem i normalną wodą, dodasz pare rodzynek żeby było słodsze (choć nie trzeba) i masz super żarcie.

Moje p4p:
- Anderson Silva
- Jones
- GSP / Aldo

Favs: A. Silva, Rashad, Shogun, Fedor,t he Reem, Palhares, B.J. Penn, GSP, Machida, Aldo, Jones

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Masło orzechowe - podejrzewam, że z orzechów ziemnych - z diety dobrze by było wywalić, bo to produkt śmieciowy.

CO do powyższego, nie ma lepszego sposóbu - jak samemu spróbować.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 480
Dlaczego wyrzucic maslo orzechowe z diety wlasbie chce ten posilek wprowadzic bo to dobra obcja
1

Nie ma kasy nie ma masy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Jako pewnego rodzaju odskocznia od słodyczy, itp. pewnego rodzaju cheat meal może być. Jednak nie jako stały składnik diety. Jeżeli już chcesz jeść je częściej to zrób sam lub kup z orzechów laskowych albo migdałów bez dodatków cukru, utwardzanego oleju roślinnego. Niestety cena odstrasza.

Dlatego, że z orzechów ziemnych jest źródłem ogromnej ilości omega 6, do tego trans izomery a czasami nawet cukry.

Zmieniony przez - domer w dniu 2013-07-11 12:14:10

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 480
No dobrze czyli co do platkow oe

Nie ma kasy nie ma masy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Masło orzechowe w żaden sposób opcją dobrą nie jest. Duża zawartość omega-6, znikome omega-3. Powiązania z negatywnym oddzialywanie na uklad krwionosny. POmijajac fakt, ze fistaszki, to nawet nie orzechy.

Maslo orzechowe mozesz zrobic samodzielnie z wloskich/migdalow, czy np. orzechow nerkowca. Ogolnie wszelkie orzechy, poza ziemnymi beda opcja ok w diecie.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 480
Owsianych mleko tak ?5

Nie ma kasy nie ma masy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 480
Czyli ktos mnie wprowadzil w blad

Nie ma kasy nie ma masy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Moze byc mleko, moze byc np. jogurt naturalny, czy kefir. W wersji na slodko mozesz dorzucic wiórków kokosowych, orzechow, owoce, jesli lubisz, mozesz dorzucic lyzke masła, czy np. ciemnego kakao.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Jak lubisz na słodko to polecam dodać odżywki białkowej Scitec czekolada z masłem orzechowym. Wystarczy 15g i czuć słodki smak

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 480
No dobra ale samych platkow owsianych z maslem orzechowym odpada tak moze byc jogurt naturalny i bedzie git albo mleko bez laktozy oczywiscie

Nie ma kasy nie ma masy.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do obadania

Następny temat

Moja dieta

WHEY premium