SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Płatki owsiane - nie za mało...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2879

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 168 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5108
Koncentruję sie na budowaniu masy, na śniadanie jem 100g płatków owsianych + 0.3L mleka, jest tam wsytarczajaca ilość węglowodanów dobrej jakości, ale chciałem Was zapytać czy w tym posiłku nie mam zbyt mało białka?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tłuszcz nie jest naszym wrogiem!! nawet na redukcji. poprostu wliczamy go do bilansu kalorii i tyle. a swoja zdrogą. owsianke z reguły jadamy na śniadanie. a śniadanie to najważniejszy posiłem w ciagu dnia ( po nocy jesteśmy "puści" wiec na śniadanie trzeba sie dobrze odzywiać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 538
Mleko nie jest najlepiej przyswajalnym białkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
zmiksuj to z ok. 50-100g twarogu bedzie gites

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 168 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5108
Próbowałem z twarogiem, nie smakuje najlepiej, ale tak sie zastanawiam, bo sciągnołem tą diete z tego forum, jako dietę na masę i tam właśnie było podane takie śniadanko 100g płatków owsianych + 0.3L mleka, więc może jest wystrczająca ilość białka? jak liczyć to w płatkach? Jako słabo przyswajalne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam
Białka jek na pierwszy posiłek dość mało. Zawsze możesz sobie ugotować jeszcze kilka jajek, wypić odżywkę itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
proponuje dużucić lyżkę ovopolu, polepsza bilans białkowy porannej owsianeczki. (mniam) i ponadto nie ma żadnych skutków ubocznych zażywania ovo. od biedy odzywke białkową dożuć. owsianka to śniadani mistrzów :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25637
A ile gram płatków owsianych wchodzi do zwykłej szklanki, takiej 250ml ?? Bo na oko to może sobie sypać pani ze sklepu spożywczego , a wagi takowej nie mam żeby móc odważyć te 100 czy 150g platków.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sugeruje rozsypać jedną, nowo otwartą paczkę owsianych do szklanek. jeśli paka jest 400 to do 4 tak zeby wyszło po 100 gram. wtedy będziesz wiedzial ile to jest 100 gram. łatwo i wygodnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25637
Hehe ok dzięki . No wiesz nie chciałem brudzić szklanek bo wiem że ktoś ma gotową odpowiedź ;) hehehe. No ale chyba tak będę musiał zrobić, otworzyć nową pakę i sprawdzić samemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 177 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6650
a ilosc tłuszczu w płatkach owsianych nie przeszkadza?? na opakowaniu pisze że mają ok 7g.....

"To mozliwosc spelnienia marzen sprawia, ze zycie jest tak fascynujace."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 177 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6650
a i jeszcze jedno jak sie dowiesz ile jest w szklance to sie podziel bede wdzieczna:)

"To mozliwosc spelnienia marzen sprawia, ze zycie jest tak fascynujace."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Taka sobie dietka

Następny temat

lody???

WHEY premium