SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Owłosienie w chwytanych sportach walki

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2450

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9
Niedługo chciałbym zacząć treningi MMA, jednak zastanawia mnie kwestia owłosienia kończyn. Posiadam dość bujne owłosienie przedramion oraz nóg i obawiam się, że przy walce w parterze (chwyty, przejścia etc.) może to być dla mnie problemem, gdyż chwyt, szrpnięcie będzie powodowało dodatkowy ból. Czy w tego typu sportach zaleca usuwanie owłosienia z kończyn czy jest to wyłącznie kwestia upodobań itp.?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Jest to raczej wyłącznie kwestia upodobań.
Szczerze mówiąc, nie spotkałam się jeszcze z żadnym facetem, który ze względu na treningi sw usuwa sobie nadmierne owłosienie.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 266 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3458
Juz predzej ci sie zdarzy, ze cie ktos uszczypnie przez gi niz za wlochy wytarga, przynajmniej mi sie nie zdarzyly tego typu doznania a mozna powiedziec, ze gladki to ja nie jestem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 485 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13290
jeśli martwisz się o takie rzeczy to jest na to proste rozwiązanie
kupujesz rashguarda z długimi rękawami i po problemie jeśli chodzi o ręce bo nogami raczej bym się nie przejmował
pozdro

Zmieniony przez - lisiu w dniu 2010-02-05 18:17:35

życie to nie bajka, nie posmera cię po jajkach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 374
Jeszcze nie spotkalem nikogo komu by to przeszkadzało.To zależy od ciebie czy ci to przeszkadza czy nie.

Veni Vidi Vici

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1560 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32580
A ja nie lubie jak mi ktoś owłosioną i spoconą łapą duszenie zakłada..brr.. ale wtedy znajdue w sobie nadzwyczajne sily i nie mozna mi załozyć duszenia
Jedna kwestia to jak ty się bedziesz czuł, ale pomyśl też o partnerach...
Już wole walczyć z kimś kto ma śmierdzącą judogę niż owłosienie yeti..

"Jeśli wrogowie cię chwalą, musiałeś popełnić błąd"
August Bebel

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3103
Czasami boli ale da sie zyc :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 99 Wiek 51 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2494
A jesteś kobietą czy mężczyzną? No dobra, żartowałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 312 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4159
Wy się śmiejecie.Ostatnio do mnie an sekcje wpadła gruba 16stolatków.Podczas pokazywania im podstawowych technik jeden z nich zapytał się mnie czemu nie mam włosów na kolanie,czy jestem na coś chory czy coś : % Ja odpoweidzaiłem ,że nie .Wycierają się od maty.Na następnym treningu całą ich ekipa miała ogolone nogi i ręce;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Buhahah sog Jestem ciekawy powodu tej depilacji
a) "takie wycieranie na pewno musi boleć, lepiej ogolę od razu"
b) "nie maleńka, po prostu trenuję łamanie ludziom kości na materacach i to od tych materacy mi się powycierały włosy"

?

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 414 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2762
hahahahaah łapaj Soga i ode mnie

"Wylewając pot na treningu, oszczędzasz krew w czasie walki"
"On the street nobody can hear you tap out"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

muay thai - czy nie za pozno?

Następny temat

MUAY THAI - EUROLIGA NA SŁOWACJI

WHEY premium