SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ostrowia po 15zł? kupował ktoś ją?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45793

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 194
Jajek125 byłeś ty na policji wkońcu, i czy wogóle ktośjeszcze poszedł czy tylko ja? Bo jestem bardzo ciekawy czy tylko za 54zł bedągo ścigać


Zmieniony przez - Kafarafa w dniu 2010-09-28 14:03:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41
Witam
Ja byłem na policji. ogólnie wszystko poszło gładko policjant przyjął zgłoszenie, nie zadawał zbyt wielu pytań. Dostałem potwierdzenie zgłoszenia sprawy na policje.Czekam na pismo o wszczęciu dochodzenia. Idźcie wszyscy oszukani niech dobiora mu sie do tylka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1547 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30917
duża część pewnie odpuści sobie te kilkadziesiąt zł...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 711 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14425
kurde no nie byłem niestety ale jutro to już na 100%

dzisiaj miałem strasznie zabiegany dzień a do tego zakupy bo mi się towar pokończył a dietę trzeba trzymać

Zmieniony przez - Jajek125 w dniu 2010-09-28 18:24:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 610 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4773
Zarobil gruubo ponad tysiaka od osob tu na forum+ wiele innych a policja bedzie go scigac za pareset od osob ktore pofatyguja sie na policje. Gowno z tego bedzie. Macie adresik, kto mieszka w okolicy to zbieracie sie w 3-4 i jedziecie do niego zalatwic sprawe. Przy was musi oddac kasiore wszystkim a jak nie to bierzecie to co ma na chacie i dzielicie miedzy soba za fatyge. Proste i przyjemne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5082 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160620
k4ngu i na dodatek łamiąc prawo, nie bawcie się w, że tak powiem pseudo gangsterkie, bo tym to sobie sami narobicie kłopotów

Zmieniony przez - Macieyou w dniu 2010-09-29 11:33:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
hehe tak to jest z kupowaniem na alegro

ale chvj tam z 15 pln za "ostrowie"

przeczytajcie sobie to do konca

http://porscheclub.home.pl/forum/viewtopic.php?t=4714 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5082 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160620
jednym słowem, ludzie byli, są i bedą naiwni i tak jak pisałem wcześniej, prawie nikt nie uczy się na cudzych błędach... niestety
Ja mam to szczęście(lub nieszczęście), że nigdy nie kręciło mnie kupowanie na allegro

Zmieniony przez - Macieyou w dniu 2010-09-29 18:08:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 416
cisza... ijak załatwiliscie juz cos z tym gostkiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 587 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10331
może za parę tygodni będzie już coś wiadomo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

boostery teścia a regeneracja

Następny temat

X cykl z biogenixem

WHEY premium