SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ostrowia po 15zł? kupował ktoś ją?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45265

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
eltoro wie co mowi :P

Ale to odrazu bylo widac wala, ze ludzie ****a mozgu nie maja ... no brain no pain xD ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 457 Napisanych postów 9046 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91231
Najlepiej niech każdy zgłosi na policję z osobna i dodatkowo zróbcie listę z podpisami i powysyłajcie między sobą. Jak zbierzecie wszystkie to dajcie do prokuratury na dziennik podawczy i będzie chłop miał lipe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 587 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10331
mariuszowy
raczej: no brain = pain (in the ass) and no gain
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 457 Napisanych postów 9046 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91231
no brain = hard ass
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 784 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19407
hard ass to będzie jak go zawiną do paki, "za co siedzisz", "za ostrowie", "nikogo nie sypnąłeś?", "trochę ostrowi"

+$+ sru sru

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 711 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14425
Dobra Panowie z racji ze mam czas ja sie tym zajme... wyslij ta mi dane adresowe ( jak ktos ma innne to dane na jakie zostal wyslany list aktywacyjny) Nick z allegro i dowód wpłaty w postaci screen-a lub pdf-a, wydrukuje to wszystko i uderze na police jutro i zrobimy aferke hehe proponuje wystawiac negatywy jak radzi allegro "Jeśli więcej osób zostało poszkodowanych, możesz przedstawić wydruk karty użytkownika z negatywnymi opiniami i/lub postów z forum poświęconego sprawie. Dzięki temu organy ścigania zorientują się w skali oszustwa. " Oczywiście zaczne pierwszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 457 Napisanych postów 9046 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91231
Ja bym poczekał jeszcze z tydzień- dwa z tymi negatywami, aż sprzeda więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 784 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19407
Jajek najlepiej jak wystawisz mu takiego koma
"Dobra Panowie z racji ze mam czas ja sie tym zajme... wyslij ta mi dane adresowe ( jak ktos ma innne to dane na jakie zostal wyslany list aktywacyjny) Nick z allegro i dowód wpłaty w postaci screen-a lub pdf-a, wydrukuje to wszystko i uderze na police jutro i zrobimy aferke hehe proponuje wystawiac negatywy jak radzi allegro "Jeśli więcej osób zostało poszkodowanych, możesz przedstawić wydruk karty użytkownika z negatywnymi opiniami i/lub postów z forum poświęconego sprawie. Dzięki temu organy ścigania zorientują się w skali oszustwa. " Oczywiście zaczne pierwszy"
Wtedy jakimś cudem pewnie znajdą się pieniążki w Waszych portfelach, trzeba agresywnie pisać koma, acz z literą prawa

Zmieniony przez - Blachapl w dniu 2010-09-15 12:56:51

+$+ sru sru

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 711 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14425
Późno :D hehehe ale napisałem żeby zainteresowani sie zgłaszali do mnie hehehe ja mu dam kurva ostrowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 784 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19407
Teraz tylko trzeba walnąć demota i wystawić go, to dla młodszych osób które nie korzystają z sfd, a są poszkodowane, nakręcić trzeba tą sprawe aż zrobi się afera Ja miałem kupić u niego 5woreczków, ale jakoś nie pasowało mi to, że cena taka jakaś dziwna, na innych aukcjach było napisane, że taniej sie nie da, a tu trach, po 15blach sprzedawał

+$+ sru sru

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

boostery teścia a regeneracja

Wiecej