SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ostrowia po 15zł? kupował ktoś ją?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45729

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Widzę że broni się rękami i nogami...

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 134
on po prostu już wie, że ma przeje... i zaczyna świrować :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 152
Eh, szkoda, że bliżej nie mam. Na prawdę mam chęć na "odbiór osobisty". Zwłaszcza, że moja wiara w polski wymiar sprawiedliwości jest zasaniczo żadna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 194
To już szczyt wszystkiego kto mieszka blisko tego wała niech sie wpisze trzeba zorganizować odbiór osobisty a te allegro też poje... centrum sporów tak tylko nic nie odpisują a nam może jeszcze kary powstawiają przez tego mośka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 711 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14425
Houston mamy problem
1. To czy oszustwo zostanie uznane za zbiorowe zadecyduje sobie prokuratura... Więc każdy z osobna musi się udać na policje i złożyć zeznania w sprawie oszustwa internetowego na allegro... Co za tym idzie nie mogłem za was wszystkich złożyć pozwu...
2. Życzliwy Pan policjant poinformował mnie, że jeśli nie mam oryginalnego systemu operacyjnego to żebym lepiej nie zgłaszał sprawy, bo prokuratura nakłada na narząd ścigania nakaz sprawdzenia systemu operacyjnego z którego został dokonany zakup towaru...
Więc niestety ja odpadam póki co bo miałem org Vistę na lapku ale mnie wkur**ła więc dałem sobie Xp-ka heh... głupota


Więc ja póki co odpadam, ale chodzi mi po głowie Linux hehe :)

Do osób które pójdą na policję :
Potrzebuje Cie wziąść ze sobą :
Swoje dane + jego
Całą aukcję + całą korespondencję z nim (łącznie z tymi jego wezwaniami do zapłaty i zwrotu prowizji)
Dowód wpłaty

Wszystko ładnie wydrukować i dać po dupie temu pajacowi !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 86
to jak to zrobić ?? macie cos na mysli ja mam 7 win i tez odpadam. !! a jezeli chodzi o linux to co miales na mysli ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 152
No to ich nieźle po*******iło. Nic dziwnego, że kwitnie u nas złodziejstwo, jak Allegro ma to w dupie, a policja i prokuratura robią wszystko, żeby nic nie robić. Ja nikomu mojego kompa nie odstąpie na czas "sprawdzenia", które potrwa pewnie 2 lata. Banda #$^&#&%&.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 152
Skończy się na tym, że gościu straci konto na Allegro, potem sobie założy nowe, a tymczasem będzie popijał browarka za skrojoną kasę i bekę sobie kręcił, bo nikt mu nic nie zrobi. Witamy w Polsce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2339 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31865
to powiedz ze go ukradli, albo sprzedales. bądzmy poważni

Sounds Like A Melody

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 587 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10331
"2. Życzliwy Pan policjant poinformował mnie, że jeśli nie mam oryginalnego systemu operacyjnego to żebym lepiej nie zgłaszał sprawy, bo prokuratura nakłada na narząd ścigania nakaz sprawdzenia systemu operacyjnego z którego został dokonany zakup towaru... "


No i nic dziwnego, że oszuści się czują bezkarni, bo biorąc pod uwagę że większość ludzi na domowych kompach raczej nie ma oryginalnych systemów, to tylko po to żeby zgłosić teraz sprawę, musieliby wydawać kilka razy więcej złociszy na system niż stracili na tej aukcji...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

boostery teścia a regeneracja

Następny temat

X cykl z biogenixem

WHEY premium