SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ostrowia po 15zł? kupował ktoś ją?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45681

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 194
przyszedł list od z wydziału kryminalnego wszczęto dochodzenie o przestępstwo z art.286$1 kk przy nadzorze prokuratury
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1547 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30917
czyzby nasz wymiar sprawiedliwości wziął sie w garść?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1154
Trafiłem dziś na artykuł, który mnie zainteresował bo płaciłem kartą poprzez "Płacę z allegro" za tę cholerną Ostrowię
Wklejam poniżej. Co o tym sądzicie?

Zamiast procesować się z biurem podróży lub linią lotniczą, reklamuj niewywiązanie się z umowy w banku - radzi "Dziennik Gazeta Prawna". Jest to jednak możliwe tylko wtedy, gdy za usługę zapłaciliśmy kartą.

Klienci, którzy stracili pieniądze wskutek na przykład skutek bankructwa biura podróży, a zapłacili kartą, mogą - zamiast składać pozew w sądzie złożyć reklamację w banku, który wystawił kartę. "Jeśli sprzedawca rzeczywiście nie wywiązał się z umowy, a my dopełniliśmy wszelkich formalności, to otrzymamy zwrot pieniędzy" - zapewnia dyrektor Visa Europe w Polsce Jakub Kiwior. "Ta usługa oficjalnie nazywa się charge back - obciążenie zwrotne" - wyjaśnia Maciej Kossowski z Wealth Solutions. "Akceptant, czyli operator terminalu, musi udowodnić, że usługa lub towar zostały dostarczone.

Jeśli mu się to nie uda, to odpowiednia kwota wraca na rachunek karty". Pieniądze są ściągane z rachunku sprzedawcy usługi, a w przypadku, gdy ogłosi on bankructwo, ten koszt musi ponieść akceptant. Według "Dziennika Gazety Prawnej", o tym sposobie odzyskiwania pieniędzy wie zaledwie ułamek procentu Polaków. Bankom nie zależy na jego popularyzacji, gdyż obawiają się lawiny reklamacji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41
Ja też otrzymalem list z policji. Wysłałem wypełniony formularz do allegro i czekam kolejne 30 dni....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
cos sie dzieje, i dobrze

Art. 286. § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania,podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 194
czyli że jak ma w zawiasach coś to możliwe że mu odwieszą, i wtedy - za co siedzisz -za Ostrowie - to my ci zrobimy Ostrowie z D...!!!

Zmieniony przez - Kafarafa w dniu 2010-11-12 10:52:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41
JA dostalem kase z allegro. Tylko nie wiem czemu nie zwrócili mi za przesyłke.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1154
Coś się ruszyło, dzielnicowy mnie zaprosił na przesłuchanie, byłem złożyłem zeznania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6
wiadomo co sie dzieje ze sprawą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 44
Witam.
Również zostałem najprawdpodobniej oszukany przez tego cwaniaka, tylko że na forum pcformat
http://forum.pcformat.pl/oddam-za-darmo-gry-ps3-t
przelałem mu 40zł i struga cwaniaka, ze nie ma kasy na gg (23074780), a gdy napisałem, że mu tej kasy nie odpuszcze to mnie zablokował.
chciałbym zapytać jak sprawa ? gdyż zmierzam iść z tym na policje bo z cwaniakiem nie będę negocjował, ew. mogę wam dostarczyć moje dane do tego procesu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

boostery teścia a regeneracja

Następny temat

X cykl z biogenixem

WHEY premium