SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ostrowia po 15zł? kupował ktoś ją?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45800

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91260
Tacy jak on tylko psują wizerunek allegro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12096 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234919
za takie wykroczenie grozi do 8 lat wiezienia (przy najciezszym oskarzeniu-ale kto je da w PL)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
...sędzia którego dzieciak jest w gronie osób oszukanych.


Piszcie jak tam sprawa się potoczy.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 690 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9608
ej ja mam do niego 15 km hehehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 194
więcej bedzie wiadomo jak nasz kolega Jajek125 zaniesie wszystko na policje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
klepniecie go było by najgorszym wyjsciem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 194
jak bym ja mial do niego 15 km to już wszyscy by kase mieli spowrotem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 711 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14425
jak bym ja mial do niego 15 km to już wszyscy by kase mieli spowrotem



Czekamy do poniedziałku... pójdę zaniosę zobaczymy co powiedzą... ale obstawiam że wyślą wam wezwanie na policje jako świadek w sprawie... zeznacie co wiecie i na tym się zakończy nasza rola, później oni sobie wezmą dane tego kola od allegro, gdzie wysłali list aktywacyjny i dżys go, sąd 24godzinny, wyrok, papierek do nas że został skazany takim i takim wyrokiem i będziemy z tymi dokumentami mogli go oskarżyć (sprawa w sądzie grockim) z powództwa cywilnego... tak to się fachowo nazywa z tego co się orientuję

juhas514 no co hehe ciężkie czasy dla złodziei nastały

Zmieniony przez - Jajek125 w dniu 2010-09-16 13:57:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 134
mnie to dziwi, że ludzie robią przekręty na takim serwisie jak Allegro.pl - przecież trzeba być nie wiem jakim tępakiem żeby myśleć, że coś takiego ujdzie płazem...

Chciałbym zobaczyć minę rodziców tego dzieciaka co myślał, że zrobił przekręt życia jak zobaczą panów policjantów gdy zapukają im do drzwi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91260
Licz się z tym, że jak z powódzctwa cywilnego to zapłacicie koszty sądowe bez znaczenia czy przegracie czy wygracie jeśli gość nie ma 18 lat albo nie ma kasy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

boostery teścia a regeneracja

Następny temat

X cykl z biogenixem

WHEY premium