SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ostrowia po 15zł? kupował ktoś ją?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45817

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 86
wiecie co proponuje utworzyc listę kto czyli nick z allegro i jaka suma to bedzie dobry pomysl tylko mozemy mu zmienic zycie na lepsze albo jak nie chce cie sie ujawniac to narazie nick z forum i ilosc pieniedzy a potem miedzy poszkodowanymi bedzeimy dzialac co wy na to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 587 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10331
Zasrajcie mu życie, dopóki nie odda kasy w zębach i nie przeprosi. Może to go czegoś nauczy i nie będzie już zakładał oszukanych aukcji czy podszywał się pod zbiórki charytatywne. No i odpowiedni papier w kartotece też będzie miał
No i może to też Was, ludzie, nauczy większej ostrożności co do takich ofert, które na kilometr widać, że są podejrzane (jego poprzednie aukcje, ilość dostępnych sztuk, prywatna osoba, cena dużo poniżej hurtowej, niechęć do sprzedawania więcej niż ileś tam sztuk, żeby nie przekroczyć 250zł czy inne, które zostały tu w tym temacie już wymienione...).


PS. albo lepiej, niech nie zwraca kasy tylko niech teraz sam kupuje Ostrowie po normalnej cenie i wysyła ludziom, którzy u niego ją kupili
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5082 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160620
zniszczyć lvja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 134
a właśnie :P

prawo stoi po naszej stronie i w sumie, to można by zrobić tak , że SKORO U GOŚCIA KAŻDY KUPIŁ DANY PRODUKT po 15, to każdy ma ten produkt otrzymać. Szykuje się wielki wpie*dol jak sie rodzicie dowiedzą, ile przyjdzie im do zapłaty...

ja mu daje czas na odezwanie do jutra - jak rano nie zobaczę na koncie moich dwóch dyszek, to piszę do allegro a potem na posterunek najbliższy ( mam nie daleko :P )
albo jak mnie gdzie skierują...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1154
Jakiś dziwny ma adres w allegro, sraki, warszwa, podlaskie...

Też kupiłem dwie paczki w zeszły poniedziałek, zapląciłem i na razie nic nie przyszło, na maila nie odpisuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 134
właśnie wszedłem w jego dane a tam :
PATRYK SZEWCZYK
sraki
65-613 warszwa
podlaskie
Polska
[email protected]
543567876

więc wielki LOL ;]


jak kupiłem u niego białko to miał:
PATRYK SZEWCZYK
KANIN 16
76-113 POSTOMINO
729120934
[email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 194
ale jaja jużwszystko wiadomo zmienił teraz adres na allegro bo sie koło d... pali nie ma co robimy liste oszukanych i to jak najszybciej i na Policje te POSTOMINO sprawdzałem i jest na mapie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 194
OK ja pierwszy, zgłaszam tezdo allegro i wy teżto zróbcie jak najszybciej:
Kafarafa 54zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 86
mam pytanie czy moge isc bezposrednio na policje bez wczesniejszego wczecie sporu na allegro. a rozpoczac spor mozna dopiero 7 dni po zakonczenie aukcji a powiedzie jak to wyglada z policja ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12097 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234920
mozesz isc i zglosic.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

boostery teścia a regeneracja

Następny temat

X cykl z biogenixem

WHEY premium