SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ostrowia po 15zł? kupował ktoś ją?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45807

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 216 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4771
R_93 dobrze mówi, bo pytałem się dziś tego sprzedawcy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1505 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22139
To oczywiste wg. mnie że czym cięższa paczka tym cena większa ;) Więc te 2 zł od sztuki idzie na przesyłkę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8047
właśnie widzę tę aukcję , nie wiem , ale ja bym się wstrzymał , koleś 110 koment, zobaczcie ilość sprzedaży !!! tysiąc sztuk ? prywatna osoba? pomyślcie ! i co sprzedawał, jakieś postaci z gier online ? dla mnie wiarygodność zero i chęć zrobienia konkretnego wału , zanim ludzie zaczną pisać , że paczki brak ( może ściemniać z 14 dni lekko ) to pójdzie mu już 300-400 sztuk x 15 zł +KW, nie wiem jak wy ale ja się już nie raz przekonałem że CUDÓW NIE MA, nie wiem czy w mega hurcie jakbyście brali ze 100 kg od dystrybutora to czy by wam po tyle wyszło, co mówiąc , że przecież on musi na tym ZAROBIĆ :) pzdr

"Co Cię nie zabije to Cię rozk****... " ^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 216 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4771
Ja tam wole się wstrzymać, bo nie mam poźniej czasu na chodzenie po sądach. A te sprzedawanie postaci to już w ogóle śmieszna sprawa. Śmierdzi wałem !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 503 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 61015
Dajcie znac jak komus przyjdzie czy wszystko okej, bo kusi na kilka opakowań ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8047
jeszcze tak myśląc dalej , to taką ilość towaru mógłby mieć praktycznie tylko dystrybutor :) pomyślcie jaki kapitał początkowy trzeba by włożyć w taki interes jako osoba prywatna :) a te postacie heh nie chcę generalizować , że gamer'zy to tylko jacyś nastolatkowie , ale jakoś sprzedaż takiej ilości towaru + postacie gier online = mało mi to współgra ;) idąc dalej jednak, to cóż jeżeli to nie wał to wystarczy jeszcze dla nas wszystkich , w końcu 1000 sztuk ludzie się przejadą

"Co Cię nie zabije to Cię rozk****... " ^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1983 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37461
Napisałem z prośbą o real foto tych 1000 sztuk ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 216 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4771
Wątpie by Ci odpisał na tego mejla. Ja do niego wczoraj pisałem żeby wysłał jakieś real fotki, no ale do dziś nie dostałem żadnej, a widzę przecież, że od tamtej pory chłopaczek się loguje na allegro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6924 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 117946
nie wiem czemu taka cena, ale raczej kasy nikt nie straci, bo w gre wchodzi tylko 'płace z alledrogo' wiec dopóki klient nie dostanie paczki, kase trzyma allegro (jesli dobrzze kojarze tą opcje)

pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91260
To źle kojarzysz

Weźcie już tak nie oszczędzajcie na sobie LOL. Nie wypijcie parę piw w piątek a kupcie lepsze białko, nie dość że ta Ostrowia tania i dla mnie jakaś "dziwna" to jeszcze od jakiegoś chłopa prywatnego co ani firmy nie ma ani co a takie ilości goli na allegro.


Żal
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

boostery teścia a regeneracja

Następny temat

X cykl z biogenixem

WHEY premium