SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ostrowia po 15zł? kupował ktoś ją?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45669

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 194
no brawo !!! ja napisałem do niego pytanie kiedy otrzymam przesyłkę jeżeli nie otrzymam odpowiedzi no i paczuszki w ciągu tego tyg. napiszęmu meila że zgłaszam na policję, no i oczywiście tak zrobięaukcja jużwydrukowana i przelew też z jego danymi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
łosie jesteście, że pozamawialiście od niego..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Dokładnie.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Oni chyba juz to wiedza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 67 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 522
mało powiedziane łosie, ostrowia i tak najtansze bialko to i tak szukaja az za darmo bedzie, kto tanio kupuje to dwa razy kupuje, takie durne polskie zachowanie, tak samo jak w auchanach i innych supermarketach tanie kosiarki, ubrania a ludzie i tak kupia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5082 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160620
@rozaldinho dla jasności przestępstwo ma miejsce w przypadku "szkody" powyżej 250 zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 194
czy to że ktoś kupuje jakąś konkretną rzecz taniej oznacza że jest łosiem?
nie no lepiej za wszystko przepłacać, moim zdaniem to 15 zł to adekwatna cena do tego produktu, a co nie miałem prawa pomyśleć że np. jego babcia pracuje w ostrowii i wynosi codziennie 2 paczki dorabiając do emerytury? ;-P Poza tym ja zawsze szukam konkretnej rzeczy czyli nie najtańszej tylko konkretnej w najniższej cenie i to "mój pierwszy raz" taki wałek który i tak mu sięnie uda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5082 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160620
Kafarafa najtańszy=najniższej cenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 86
Witam,
przyznam sie ze tez dalem ciala przelalem mu 9 dyszek razem niezla suma sie skroi. w zwiazku z zbiorowy zawiadomieniem !! dalem sie tak pojechac gdzyz mam zero doswiadczenia w tych sprawach!!
jak by co jestem do uslug !! trzeba go przycisnąć ciul z kasa wazne ze gnojka tez przewieziemy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5082 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160620
dobrze, że ten temat powstał, bo gdyby nikt tego nie drążył to przypuszczam, że większość oszukanych odpuściłaby walkę o swój hajs, a tacy żużle z cegłowni jak ten pacjent z allegro tylko na to liczą, mimo wszystko jednak niewiele osób nauczyło się, że rzadko kiedy dostaje się coś dobrego za małe pieniądze,a ludzi skusiło to m.in., że koleś miał tego 1000 sztuk co miało na celu uwiarygodnić aukcję(może jakaś hurtownia albo coś w tym stylu), żeby po prostu nikt nie pomyślał, że to wałek
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

boostery teścia a regeneracja

Następny temat

X cykl z biogenixem

WHEY premium