SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ostrowia po 15zł? kupował ktoś ją?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45810

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 701
"2. Życzliwy Pan policjant poinformował mnie, że jeśli nie mam oryginalnego systemu operacyjnego to żebym lepiej nie zgłaszał sprawy, bo prokuratura nakłada na narząd ścigania nakaz sprawdzenia systemu operacyjnego z którego został dokonany zakup towaru...
Więc niestety ja odpadam póki co bo miałem org Vistę na lapku ale mnie wkur**ła więc dałem sobie Xp-ka heh... głupota" dowiadywałem się o to u znajomego prawnika, twierdzi on że policja nie ma prawa wejść z nakazem i sprawdzić kompy, przecież zakupu mogliśmy dokonać z kazdego miejsca na świecie ;)

legenden

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 194
pewnie że tak po drugie dopuszczalny jest Downgrade systemu, ale co ma komputer z którego robiony był zakup do zaistniałej sytuacji, ja mam akurat oryginalny system win 7 i akurat przedwczoraj robiłem rormat dysku no i co, a można i właśnie jak ktośpisał w kafejce internetowej zrobić zakup lub choćby przez telefon komurkowy z internetem ;-P
A i odnośnie Pozew to się w sądzie składa a nie na Policji to jest doniesienie o przestępstwie (oszustwie) to ja zaraz drukne wszystko i jade na policje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 711 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14425
Juhas z tych osób co się do mnie zgłosiły będzie około 1,5 tys ...

Chytry na 100% to był koleś lat 30 parę i do niego są zgłaszane tylko takie sprawy, więc wie co mówił...

legenden zgadza się, że zakupu mogliśmy dokonać wszędzie lecz oni po IP z allegro sobie to sprawdzą, z jakiego komputera i na jakim systemie to robiłeś... Twój prawnik się myli, nakaz to nakaz


Kafarafa czytaj to co napisałem do legenden, też się zastanawiam co ma piernik do wiatraka... a żeby iść do sądu i założyć mu sprawę to wydaje mi się że tak jak pisałem pare stron wcześniej potrzebujesz papierek z dochodzenia policji po zakończeniu sprawy i dopiero wtedy go możesz podać do sądu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 194
ma ktoś te dane ze zdjęciem bez zamazania bo też bym to dołączył?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 194
a ja jak robiłem zakup byłem w pracy mam stałe IP na routerze do którego prawie 30 kompów jest podłączone i nie pamiętam nawet na którym kompie siedziałem ;-P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 711 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14425
To jest już że tak powiem ich problem nie Twój hehe :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 194
normalnie chyba ciśnienie mi podskoczyło u mnie to się dostać w poniedziałek nikogo nie było od tych spraw a dzismają dużo zgłoszeń i kolejka jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2339 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31865
po co sprawdzac czy komputer, z ktorego dokonano logownia, faktyczie isntieje? co za roznica czy zatwierdzilem umowe telepatycznie z ksiezyca, czy na zwyklym lapku, skoro cala umowa istnieje faktycznie na serwisie allegro?

Sounds Like A Melody

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 194
no po wszystkim złożyłem doniesienie i wcale nie było tak źle na pytanie z jakiego komputera odpowiedziałem że nie pamiętam albo z domu albo z pracy,
WSZYSCY NIECH IDĄ NA POLICJE JAK NAJSZYBCIEJ ZŁOŻYĆ DONIESIENIE !!!
policjant powiedział że wszystkie zgłoszenia nasze będą przesłane do jego miejsca zamieszkania i tam będzie postępowanie, najpierw medjacyjne czyli powiedząmu że ma oddać pieniądze, ale ja się nie zgodziłem na to wy teżnie musicie, powiedziałem że chcem zeby został ukarany i już więcej nikogo nie oszukał,
Teraz czym więcej szybkich zgłoszeń z naszej strony tym lepiej dla nas, a dla niego gożej oczywiście , Więc Panowie szybciutko do dzieła, O kompy sie nie martwcie bo oni jego IP będą ustalać przez Allegro jak coś wam w kompie "szwankuje to zróbcie formata" albo kompa "oddajcie do naprawy"
To nie my jesteśmy ścigani tylko ON!!!

Zmieniony przez - Kafarafa w dniu 2010-09-23 13:56:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 134
wow allegro coś zrobiło - zablokowali mu konto :D


słit
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

boostery teścia a regeneracja

Następny temat

X cykl z biogenixem

WHEY premium