SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Orator masa- redukcja od 8 str

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14762

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 293 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8527
I ile gramów tego białka? z 50? Dodam, że po wypiciu po 30-40 minutach będę już na bieżni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
z 20-30

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 293 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8527
Taka ilość mnie bardzo cieszy. W wakacje brałem 50g przed bieganiem oraz 50g po graniu w kosza. Teraz też brać po koszu? Wiem, że już o to pytałem, ale kto pyta nie błądzi. Jeszcze pytanie co do uczucia głodu, ignorować go?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
jeśli jest masa nie ignorujesz zwiększać zaporzebowanie.
w zależności o trgo jak szybko jesz posiłek to białko

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Postaraj sie zjesc normalny posilek.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 293 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8527
Ok.
Teraz jeszcze pomyślałem, żeby brać przed tym bieganiem oprócz tego białka jeszcze BCAA, czy może lepiej po? Hmm, jak piszę tego posta to wydaję mi się ze lepiej po, bo w sumie przed już mam białko, ale nie jestem ekspertem ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Mozesz brac przed jak Cie stac na to.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 293 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8527
OK.
Kurczę, dziś znowu jestem głodny... czym mam podnieść kalorię? b/t/w?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Nie wiem. Zalezy jak reaguje Twoj organizm na obecna ilosc. Jak masz zbyt duze spadki to podnie, jezeli efekty sa zadowalajace to nie.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 293 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8527
Spadków na siłowni nie mam żadnych jeśli chodzi Ci o siłę. Po prostu w tym tygodniu od wtorku jestem na redukcji i juz któryś dzień jestem głodny. Po za tym w tym tygodniu byłem tylko 3 razy na siłowni, 0 aerobów i jak w przyszłym bądź następnym dojdzie jeszcze gra w kosza oraz aeroby to coś czuję, że "umrę" z głodu :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Powrót z dalekiej podróży

Następny temat

Pomoc w ułozeniu diety na mase 92kg podczas cyklu saa

WHEY premium