SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Optimum - Whey Gold Standard 100%

temat działu:

Optimum

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 136163

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Strawberry banana - bardzo dobry smak, rozpuszczalnośc 10/10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 434
Świetne białko. Polecam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 831
Koledzy opiszcie swoje doświadczenia z konsystencją tego białka. Mam małe wątpliwości. Po rozpuszczeniu miarki w 300ml wody (tak jak na polskiej etykiecie, na angielskiej 180-240ml) tak naprawde wychodzi smakowa woda (smak carmel). Czy białko nie powinno być nieco bardziej gęste? Najprawdopodobniej więc daję za dużo wody. Z mlekiem jeszcze nie próbowałem. Chcę rozwiać wątpliwości o podróbce. Czy po otwarciu nowej puchy mieliście jakąś plombę naklejoną na otwór? U mnie nic takiego nie było, a zawsze się spotykałem z jakimiś foliowymi plombami.

Dziękuję i pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 957 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26506
z tego co pamietam konstystencja wlasnie taka jest - rzadka. Nie pamietam czy byla membrana ale chyba nie ma. I jak widac nie zawsze jest gwarancja jakosci. W peaku delicious tez nie bylo membrany, teraz chyba juz sa ale wczesniej nie bylo.

Jeszcze będzie czas - by odpoczywać ... YESSSS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 831
Dzięki za odp. Dziś wymieszałem z 150 ml mleka i oczywiście duzo lepiej. Mam tylko nadzieje, że nie piję żadnej podróbki:)

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 377 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5384
Smak Mocca Capuccino nie ziemski:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 235
extreme milk chocolate
rozpuszczalnosc 10/10
bez piany
z 300ml wody dobry chociaz slodki, czuc w gardle posmak po wypiciu i musze wodą popic zobaczymy jak z mlekiem bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 235
zrobilem to bialeczko tak jak pisza na opakowaniu tzn cala miarke bialka,200 ml mleka i 4 kostki lodu wrzucilem wszystko do blendera i miksowalem 20 sec na najwyzszych obrotach. wyszlo lepsze niz milkshake z mcdonalda jestem ciekawy jak inne smaki wygladalyby wg tego przepisu a to moglbym pic litrami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 218 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4720
Witajcie. Ponieważ jest to mój pierwszy post to serdecznie pozdrawiam wszystkich fanów kulturystyki.
Ad rem.
Dzisiaj nabyłem Extreme Milk Chocolate ... No i problem. Smak zupełnie mi nie leży. Za bardzo kakaowy, a za mało w nim mlecznej czekolady. Nawet jak się rozrobi z mlekiem. Nie bardzo wiem co robić. Z bańki zeszła raptem jedna miarka. Próbować odsprzedać? Zamienić? Co radzicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1256 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4956
rozpuszczalnosc 10/10 brak piany
smak vanilla ice crem bez wielkiej rewelacji,podobna do Twin laba.
membrana nie przyklejona ,wieczko zawiniete plastikowa oslona

slonce mnie laduje!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Optimum - Serious Mass

WHEY premium