SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Optimum - Whey Gold Standard 100%

temat działu:

Optimum

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 136156

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siema Wszystkim, białko świetne kupuje od ponad roku, rozpuszczalność 9/10 czasami grudki zostają ale to detal, smaki super są wszystkie które piłem oprócz ciastka (strasznie słodkie). Według mnie najlepsze obecnie białko w sprzedaży, cena troszkę mogła by zejść duł ale mimo wszystko polecam ten produkt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 617 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30516
Najlepsze białko jakie piłem pod każdym względem. Smak mocca cappuccino idealny. Jak ktoś ma trochę więcej kasy to nie ma co się zastanawiać tylko brać. Polecam!

"Ból jest twoim przyjacielem, sprzymierzeńcem, mówi ci kiedy jesteś poważnie ranny, nie pozwala ci zasnąć, przypomina ci abyś kończył tą pracę i wrócił do domu. Ale czy wiecie co jest najlepszego w bólu? Świadczy o tym, że żyjesz."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 59
Zachęcony opiniami na forum nabyłem to białko i powiem szczerze, czuję się zawiedziony. Mam smak ,,caramel toffee fudge" i jest to całkowita porażka. Zalatuje chemią, jest mało wyrazisty, żeby go poczuć trzeba rozpuszczać białko w bardzo małej ilości wody tak około 150 ml. Za taką cenę spodziewałem się czegoś więcej. Wcześniej brałem probolic SR MHP i z czystym sumieniem mogę stwierdzić że jeżeli chodzi o smak to MHP bije Optimum na głowę. Jak pomyślę że przede mną jeszcze ponad 2 kg whey golda do wszamania to aż mnie mdli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2090 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20230
mam 2 pudełka, smak milk chocolate i vanila ice cream
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2090 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20230
mam 2 pudełka, smak milk chocolate i vanila ice cream

vanila smak tak 3/5 rozpuszczalnośc bardzo dobra, problemów zoładkowych brak
chocolate smak 5/5 rozpuszczalnośc bd, problemów brak

edit: pomysłkowo 2 posty wysłame

Zmieniony przez - Michał... w dniu 2012-10-14 09:59:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 116
Dzisiaj przyszła truskawka , naprawde pycha . Cena tylko srednia ale za jakosc trzeba zawsze zapłacic :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 180
Rozpuszczalność bardzo dobra ale nie idealna. Smak: milk chocolate w połączeniu z mlekiem - poezja. Niestety wszystko kosztuje PLN ale białeczko całkowicie jest warte swojej ceny. Polecam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Piłem jakiś czas temu kilka próbek + miałem puchę double rich cholcolate.
Zapach rewelacja 10/10
Rozpuszczalność 10/10 - dwa machy szejkerem i idealnie rozpuszczone.
Smak - jak rozpuścimy w małej ilości wody to naprawdę super - piszę o double choco, bo te najlepiej pamiętam ;) W nieco większej ilości wody smak już niemal nie wyczuwalny. Więc jak ktoś ma próbkę to nie szaleć z ilością wody ;)
Jakość - myśle że git, rzadkie, w ogóle nie zalegało na żołądku co może wskazywać że faktycznie jest tam przewaga wpi. Zero problemów żołądkowych.
Białko można śmiało polecić!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 296
smak ciasteczek jak najbardziej na +. rozposzczalnośc b. dobra wystarczy wrzucić miarkę i pomieszać shakerem w prawo i w lewo, nie radzę nim trzepać jak to się robi w przypadku drinków, bo robi się dosyć spora piana, która jednak po krótkim czasie opada. Polecam!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 218 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4720
Panowie czy w smaku COOKIES and CREAM czuć czekoladę?
Zastanawiam się nad zmianą smaku - ostatnio miałem truskawkę. Pycha.
Lubię raczej smaki owocowe, a nie przepadam za czekoladą.
Do wyboru mam COOKIES and CREAM, BANANA i VANILLA ICE CREAM.
Co kupić?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Optimum - Serious Mass

WHEY premium