SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OnGear! - SAA i inne wynalazki [BLOG]

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 108877

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
To brak t3. Mam to samo dwa dni bez i zombie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
Ładnie lecisz Krzysiu,tak trzymać , hipka Cie złapała wtedy? Wstawiłbyś jakieś foto :P
1

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
dmq92
To brak t3. Mam to samo dwa dni bez i zombie

oj , nie doczytałem
1

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Jak zejde do 80 to moze wstawie Ciekawe czy cos zostanie, ale sie nie przejmuje. Chce w koncu sprobowac pierwszy raz jesienia cos na czysto budowac, zamaiast jak zwykle "az taki gruby to nie jestem" Jak juz kolega Dymek wyjasnial po GW lapie hipka, ale o tym wczesniej juz bylo. To, ze t3 moze tak pozamiatac to przyznam ze w szoku jestem. We wt dodalem wegli z ziemniakow, wczoraj i dzis ryzu zamiast tluszczu. Z jednaj strony odzylem, z drugiej wegle to masakryczny apetyt wzbudzaja u mnie i wkoorwiony chodze
2

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
W pasie ładnie poleciało . 84 to już niezle .
1

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
mesja1905

W pasie ładnie poleciało . 84 to już niezle .

Nie bede ukrywal, ze od paru dni babke plesznik pije na noc i to tez pewnie swoje zrobilo. Bo niby z glodu nikt sie nie zersral, a leci jak bym z 5k kcal jadl.
1

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
A ogólnie sylwetka jak ? Zadowolony ?

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
Krzychu79
mesja1905

W pasie ładnie poleciało . 84 to już niezle .

Nie bede ukrywal, ze od paru dni babke plesznik pije na noc i to tez pewnie swoje zrobilo. Bo niby z glodu nikt sie nie zersral, a leci jak bym z 5k kcal jadl.


Z wielkim sraniem wiąże się wielka odpowiedzialność

Czemu?Mamy lato jest gorąco , idziemy nad wodę..Grzejemy się pocimy więcej niż zwykle ...Wraz z potem wychodzą z nas minerały.Idziemy do wody schłodzić się coś...Teraz minerały wychodzą do wody przez skórę.No to wracamy do domu i na kloacyjkę błonniczek - babka.Babka wiąże zawartość jelit z wodą co sprawia że wychodzi z nas więcej ...Ale też i witamin i minerałów :( i papieru toaletowego
1

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
mesja1905
A ogólnie sylwetka jak ? Zadowolony ?

Zalezy. Jak dzien wczesniej dam wiecej wungli, rano pocwicze to gitara. Podoba mi sie. Jak nie to jakos tak plasko od razu po koszulkach widze, ze laby zmalaly no i najszczesliwszy to nie jestem. Plecy za to sie jakby poprawily i podciaganie idzie lepiej i ciuchy bardziej opiete. A no i ten brzuch to jednak jest roznica - z przodu to tak nie widac, ale bokiem to zyskal bo stracil
1

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Tego nie lubię najbardziej na redukcji . Jak idzie w dol zrobi się ciepło zdejmiesz bluzę i wydaje się , ze jesteś taki malutki , ze aż wstyd się przemieszczać miedzy ludźmi Haha ten sport jest poj**any .
Są tez plusy . Ostatnio dobrze pojadłem kable powychodziły , wchodze do metra przechodzę środkiem przedziału i wiem , ze jestem tam największy Hahah i oni tez to wiedza Haha chora głowa
2

omerta 2

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Metanabol machmeds laboratories.

Następny temat

Powrotka z sanatorium

WHEY premium