SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OnGear! - SAA i inne wynalazki [BLOG]

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 108640

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Tak to ja nawet na przyszłe wakacje tego szesciopaka nie zobaczę. Do tego chleby takie dobre piecze, że tylko masełkiem posmarować "no i palce lizać".


Zmieniony przez - Krzychu79 w dniu 28.05.2019 10:39:47

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Slabiak. Ciagle wymowki. Wez sie d9 roboty tren podbij dnp daj
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Już, momet! Lotke wbijam i pw lekkie musi polecieć mimo całej kapsy Blue Magic i dwóch kaw coś zamulony jestem. I trening Dymku.
1

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Dam jakiś wpis w końcu... Miska cały czas leci ok 2500. Nic nie pisze bo wyj**ane leci na maxa. Rano siłka, później plaża i sauny, hydromasaże i masujmy się z moim Kociątkiem. Uwielbiam sex na masażysta i ruchanie w cyce . Z wagi spadł jeszcze jeden kg. Za to pas tylko 87.

Wczoraj zrobiłem badania. Kolejny raz wyszło, że koks nie dla mnie...
Ciekawostka, że lepiej dzielić t3 I tego będę się trzymał.
Na 25mcg z rana miałem wynik w kosmosie I się pociłem w chooj. Na tej dawce ale rozdzielone zero sajdów. Jak ktoś ma jakieś ale to chatnie wysłucham.
Dietka przyjemna. Dla mnie układ ideały jak mam jeden posiłek i mogę go podzielić wg potrzeb.
Z Kocicą moją odkryliśmy dnie idealne na redu - krewetki mają 19gr białka, zero tłuszczu i 1gr wegli
Tak serio to polecamy tortille kukurydziane. W jednym placku jest 1 gr wungla!

* czwarty raz wczytuje ten post bo coś się yebie... Jak będą duble to sorki...





1

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Dam jakiś wpis w końcu... Miska cały czas leci ok 2500. Nic nie pisze bo wyj**ane leci na maxa. Rano siłka, później plaża i sauny, hydromasaże i masujmy się z moim Kociątkiem. Uwielbiam sex na masażysta i ruchanie w cyce . Z wagi spadł jeszcze jeden kg. Za to pas tylko 87.

Wczoraj zrobiłem badania. Kolejny raz wyszło, że koks nie dla mnie...
Ciekawostka, że lepiej dzielić t3 I tego będę się trzymał.
Na 25mcg z rana miałem wynik w kosmosie I się pociłem w chooj. Na tej dawce ale rozdzielone zero sajdów. Jak ktoś ma jakieś ale to chatnie wysłucham.
Dietka przyjemna. Dla mnie układ ideały jak mam jeden posiłek i mogę go podzielić wg potrzeb.
Z Kocicą moją odkryliśmy dnie idealne na redu - krewetki mają 19gr białka, zero tłuszczu i 1gr wegli
Tak serio to polecamy tortille kukurydziane. W jednym placku jest 1 gr wungla!

* czwarty raz wczytuje ten post bo coś się yebie... Jak będą duble to sorki...














3

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Panowie na szybko! Inwestować w wellone! Towar jest w chooj przesypany! E-lite dawał badanie trena ace z lab4tox było prawie 150 na deklarowane 100mg. Strzał dałem w so w pn badanie. Kosa w chooj.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Nie napisalem, że bije ok 25mg eod.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16159 Napisanych postów 18091 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196576
Mam parę butli cypio z wellony i jak tak chwalisz to odpala za 3 dni...
Woda w morzu taka zimna, że aż Ci palucha wykręciło
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
No ja wole deklarowane stezenie bic niz przesypane. Potem burdel w horminach i lipidach :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
No i bdb. Nie chcę siać czrnowidztwa, ale IMHO kto się teraz w tą wlone zaopatrzyľ to wygrał.

OnGear

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Metanabol machmeds laboratories.

Następny temat

Powrotka z sanatorium

WHEY premium