SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OnGear! - SAA i inne wynalazki [BLOG]

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 46246

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4783 Napisanych postów 10820 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 294474
350-525 trenu. Jak krzysiu pisze zwykle mniej testa mniej sajdow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4794 Napisanych postów 8013 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 393620
Zayebiscie długi dzień. Od szóstej rano. Ale jeszcze po robocie pojechałem paczki odebrać. Żeby jutro, w sumie dziś mieć więcej wolnego na wolnym. Pora unboxing :) Moje ulubione loteczki i paka z sfd.

1

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4794 Napisanych postów 8013 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 393620
Salicortex na zamianę acardu, odebrany. Żeby w kupić tanio leki w Gemini bez kolejki wystarczy się za 1 ósma zameldować Kupiłem też na próbę diosmine na dwa miechy bo łydy wieczorem pękają prawie :/ Z rana bezstratna loteczka polfy Lublin poszła w ruch z Heliosem i t3. Zapite karetka o smaku whiskey z cola.

1

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4783 Napisanych postów 10820 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 294474
Ta ja kupilem insukinowki jakiejs innej formy teraz i po jednej inj igla do wymiany. Nigdy więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
A ja w zeszłym tygodniu nie dostałem i loteczką DB 6 dni Heliosa biłem Od 3. dnie już nie wchodzi.
2

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Dziś postanowiłem się wungli nawierdzielac i syfu. Poodgladalem czipsy i ciasteczka w biedrze. Koniec końców kupiłem chlebek tostowy i pistacje na przekąskę. Zawsze lepiej niż paka czipsów i piegusków. Dżemik AN bardzo smaczny.

Zmieniony przez - Krzychu79 w dniu 11.04.2019 11:47:21
3

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
W czw pojedzone chleba to w pt trening i nabicie po treningu jakbym jakiegoś super sterydiana dał. Wczoraj taz więcej wungli bo kolacja pyszna była. Gulasz z jelenia I karkówka z dzika. Fajnie, że panna ma żołądek pojemności 100ml to w sumie zawsze mam dwa dania Wnioski mam takie, że dodaje 400kcal z wungli, czyli razem 150gr bilans w okolicy 2500 kcal. Dziś główne danie z kasza 200gr będzie - 128gr ww.

3

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Danie na dziś. Kasza na wypasie (z golonką, szynką, boczkiem i nerkowcami) na do bicie 100gr wpc z awokado i lniany.
Gratis zdj prezeciku co dostałem. Tak się mie podoba, że go nie zjem.

4

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jakis czas temu rozkmilki byly na forum o wodzie. Pic kranowe, czy nie pic??? Ja od wielu lat w roznych miastach w de i w PL pije kranowke i gitara. Tu fajny, choc dlugi artykul: https://www.tvn24.pl/magazyn-tvn24/czy-mozna-pic-kranowke-sprawdzamy-co-plynie-w-rurach,207,3609 . W skrocie: nie peniac tylko zdecydowanie pic!
1

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4345 Napisanych postów 9394 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 114389
j**ac TVN Haha
Woda może i jest flirtowana itd . Ja nie wierze w te rury co nimi płynie , plus kolanka wodne i krany w domach to jedno skupisko bakterii .
1

omerta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol machmeds laboratories.

Fruzelina