SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OnGear! - SAA i inne wynalazki [BLOG]

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 108421

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22422 Napisanych postów 32889 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403316
Jak Cię to kręci to zrób projekty z dvpami, w końcu twoja marka twoja wizja. Ruscy nie weszli by do Berlina gdyby Stalin słuchał doradców. Choć to nie najlepszy przykład, bo dziwnym trafem z czasem gdzieś się oni zapodziewali i znikali ze wspólnych zdjęć...
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Łajdaku masz kobite , która chce dla
Ciebie jak najlepiej . Mimo Twoich wad , widzi wspólna przyszłość . Otwórz się przed nią , znajdź w niej przyjaciela to zaprocentuje na przyszłość . Jesteś facet z jajami wiec nie myśl o drogach na skróty .
Każdemu z Nas w pewnych momentach jest ciężko i nikt nie mówił , ze będzie inaczej . Jesteśmy mężczyznami musimy dźwigać ten syf na barkach i isc do przodu .
Znajdź odrobine światła w tym mroku i trzymaj się go rękami i Nogami .
Plus jak cos Ci nie służy to tego unikaj .



5

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
Krzyś ,ale co ci jest ?Mów
2

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165569
Krzysiu, kochanie, nie wqurwiaj nas, błagam.... Ja mam takie jazdy e3d, czyli częściej niż niejeden bije enana. Ale co zrobisz? To cecha ludzi myślących i trzeba nauczyć się z tym żyć. To taki czyrak na dupie który nigdy nie zejdzie ale musisz wreszcie zacząć go ignorować.
I jeśli się zaraz nie odezwiesz, to ukręcimy Ci tą qtasią szyję.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
Czasem dobrze mieć kogoś w pobliżu bliskiego i sie wygadać z tego całego gówna które siedzi w człowieku.
3

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165569
Jeszcze jedna sprawa... Tak, chcę koszulkę z gołymi babami . Od góry do dołu mają być nagie tyłki. Tylko jeden warunek - te baby mają być MROCZNE!
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22422 Napisanych postów 32889 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403316
Żubroń, pisze się afroamerykanki a nie mroczne. Rasista
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
Żubroń
Jeszcze jedna sprawa... Tak, chcę koszulkę z gołymi babami . Od góry do dołu mają być nagie tyłki. Tylko jeden warunek - te baby mają być MROCZNE!


Uważaj czego sobie życzysz, bo Krzyś ci znajdzie takie z owłosionym tylnim oczkiem

Jo żem raz widział cuś takiego.....to boli....
2

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16147 Napisanych postów 18079 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196546
Teraz czytam... Krzysztof co Ty odp*****lasz? Weź się w garść!
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Może to brak testa we krwi.. Sorki Panowie i dzięki za dobre słowa. Może źle zrobiłem, że odstawiłem psychotropy. To już prawie rok będzie jak ich nie biorę, po 10 latach brania nonstop. Leżą tu sobie i może pora je szamać...

OnGear

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Metanabol machmeds laboratories.

Następny temat

Powrotka z sanatorium

WHEY premium