SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OnGear! - SAA i inne wynalazki [BLOG]

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 106985

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 15730 Napisanych postów 17806 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 195144
Niektórzy pewnie po mnie pojadą ale ja wierzę w coś takiego jak osłabienie komórek leidiga( ja to nazywam wyrobienie tolerancji na Hcg) bo ileś lat temu 1000iu hcg robiło taki wir w mosznie, że aż bolało. Potem zacząłem bić więcej na raz i teraz słabiej czuje 5000iu niż wtedy te 1000, oczywiście mówię tylko o uczuciu w mosznie i libido bo estro im większa dawka tym bardziej w górę
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2099 Napisanych postów 3496 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86492
Oslabienie tak ale nie o od samego hcg,jak jestes na towarze x lat one nie pracuja.Nie uzywany organ zamiera.To ze podajesz hcg spowalnia proces ale on itak sie toczy.Sam czas to robi.Po za tym hcg jest mimetykiem 1 hormonu a jaja potrzebuja 2.Trzeba by bic regularnie hcg i hmg.
1

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Chooj wie po co to hCG do tego HMG skoro tam jest przeciez 75 j.m. FSH i 75 j.m. LH. No i masz komplet i na komorki Leydiga i Sertoliego. Moze dlatego, ze dawka LH mizerna??? No bo faktycznie laczy sie w leczeniu jedno i drugie. Ale samo hCG tez posrednio wplywa na komorki Sertoliego. Niezaleznie czy jestes na cyklu czy nie to podnosi Ci stezenie testa wewnatrz jadrowego, a ten skoloei rusza KS do spermatogenezy.
Kosta mial namysli cos co sie ciagle przewija - uniewrazliwienie/wypalenia jak zwal tak zwal. Tu bez kitu nie mam zdania. Na cyklu owszem logiczne dla jest dla mnie smyranie jajek dawkami przeznaczonymi dla dzieci. Takie schematy leca tez u nas po prywatnych klinikach w trakcie TRT (ostatnio troche szukalem i w szoku jestem, ze tak to do przodu ruszylo- czasem przydatne info na stronach maja). No ale z drugiej strony jak wezmiesz dawkowanie pregnylu czy tam otrivilu dla doroslych, to stosowane solo przy hipogonadyzmie, czy zamiennie z testm jest jednak po te 2500, 3000.
2

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2099 Napisanych postów 3496 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86492
Zgadza sie to 2 osobne tematy,tzn leczenie a trt.Nie ma co ich porownywac.
1

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 10 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 190
Ten vir-provigil to chyba faktycznie kibel, lecę ponad 8 tyg mostek na samym hcg (po kilku miesiacach lajtowego cyklu). Biłem cały czas 2x w tyg 2500IU, wszystkie kody wchodziły na stronie, pod koniec mostka zrobiłem pełne badania i zdziwienie max, bo testosteron wyszedł mega nisko jak na takie dawki.
Testosteron 205 [249-836]
Po badaniu wbite 2500iu, kolejne badanie 48h po
Testosteron 196 [249-836]
Zacząłem się zastanawiać czy coś z jądrami nie tak, więc wbite 5000iu, badanie 48h po
Testosteron 278 [249-836]
Więc coś tam się podnosi ale musi być mocno zaniżone stężenie, bo przed cyklem lh, test i wszystko inne w normie. Chętnie bym porównał z Pregnylem ale ciężko dostać. Na razie polecę jeszcze 10tys Eurigil co ktoś miał dobre wyniki żeby porównać czy coś podniesie.








Zmieniony przez - dzaguarro w dniu 2019-11-13 19:07:07
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 15730 Napisanych postów 17806 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 195144
Okres półtrwania hcg wynosi 36 godzin więc po 48 już go niewiele zostało. Następnym razem wieczorem strzał, rano badania, wtedy będzie wiarygodniej.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 10 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 190
No wlasnie czytalem trochę badań i wg nich max testosteron osiaga 72h po podaniu hcg

Rys z publikacji pharmacodynamics and pharmacokinetics after subcutaneous and intramuscular injection of human chorionic gonadotropin





Zmieniony przez - dzaguarro w dniu 2019-11-13 20:51:49
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Jest lipa i koniec. Temat się nie kończy bo ciągle mam codziennie wiadomości o niepowodzeniu na VIR-Provigil i Ovigil (razem z badaniami, nie liczę wiadomości od dilerów, którzy są ofc zachwyceni tymi środkami).

Sam znów lecę na hCG tym razem Pregnyl normalnie przepisany przez lekarza. Na razie wbiłem paczke na 3* czyli po ~1666iu. Drugą daje po 1000iu.

Dziś byłem u swojego lekarza w DE. Na 15.01. mam endo. W DE będę dalej kombinował TRT bo u nas się po prostu nie opyla. Dał mi hCG (u nich Predalon ) dalej, niestety od internisty na 100%, dopiero od endo 15000iu 5 ojro (tak 36€). Ale dał dupy choć mu mówiłem. Normalnego hCG już u nich nie ma (jak u nas niedawno) jest tylko Ovitrelle. Ale może w PL mi wydadzą.

Zrobił krew, ale nie wiem czy do łapy wyniki dostane. Niezależnie od tego powtórzę badanie w PL na takich samych warunkach jak przy Provigilu, czyli razem z MK-677, tamoksem i klomem, żeby nie było gadania, że coś pozmieniałem i dlatego test wyższy.


Zmieniony przez - Krzychu79 w dniu 20.11.2019 13:07:02
2

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13139 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 339451
Sam dla bezpieczenstwa odpale apteke
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Ja już teraz tłukę temat TRT do końca skro się tak okoliczności złożyły. Trochę to potrwa ale będę miał odfajkowane. Ale decyzja podjęta na dzieciaka więc teraz tylko hCG. 25.11. spermiogram to jak będzie potrzeba dojdzie menotropina albo sama folitropina.
1

OnGear

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Metanabol machmeds laboratories.

WHEY premium