SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OnGear! - SAA i inne wynalazki [BLOG]

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 107993

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
No ja tez bo po tym co przeczytalem to hulaj dusza, a prawda taka ze jak bym sobie tak walna 100mcg rano, to wieczorem by chyba skorzeny worek z koscmi ze mnie zostal

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
Raczej nie akurat w moim przypadku nie ma sensu walić tyle t3 jak taka ilość wywala ponad normę. Ale pamiętam że są tacy co po 50 maja w normie. Więc jest to sprawa indywidualna

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Trzeci tydzień w okolicach 2100kcal i niskich węglach. Trzy razy podjadałem w tym czasie wysokie węgle i niby do oporu. Ale żołąd się chyba skurczył i nie przekroczyła ppm (3100). Pas I kg 89. Czyli po minus 6. Pierwszy tydzień najwięcej, później ofc zwolniło.
Ciało na t3 I niskich ww to korzystnie niewygląda. Miekkie takie wszystko (pyta twarda! ) Siły mniej i od dziś zmieniam suplementacje.
Zostaje t3 25mcg ed, Helios dalej po pół ml. Zamiast strzała susty i hcg/ week wchodzi po 50mg propa i trena eod. Jak będzie czuć jakieś wahania nastrojów to będę leciał po 25mg ed. Od GW jeszcze trochę odpocznę.
Łezka się w oku kręci... Zerwalem kapsle z 2 Pblabów.





Zmieniony przez - Krzychu79 w dniu 08.04.2019 08:13:51
2

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 66 Wiek 46 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 7425
Żałoba jak nic.Super fotka.
Jak długo będziesz na deficycie kcal. jeszcze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Założyłem że pas ma być poniżej 85 w pasie czyli dość luźne założenie. Na razie ten deficyt mnie nie boli. 3 razy zjadłem trochę więcej, ale i tak w deficycie. Ostatnio w pn tydzień temu. Teraz poczekam do pt, aż panna przyjedzie to sobie gdzieś skoczymy. Będę próbował do 80cm. Pewnie zrobię po jakimś czasie przerwę na zerowym bilansie.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 66 Wiek 46 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 7425
No muszę przyznać że wysoko zawiesiłeś poprzeczkę. Oby wyszło jak najlepiej dla Cb.
U mnie skromnie jak narazie tylko 70mg propa eod i 40 mg tury ed .
Wspomniałeś że prop z Gena bezbolesny jest .Potwierdzam niezależnie gdzie przybiję zero bólu na drugi dzień.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Czemu tak malo propa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Najpierw w ogóle bez testa na próbę chciałem polecieć tren ~ 35.... (pół ml) ed. Natan mnie trochę odwiódł od tego. Poleci trochę tak. Później zostawię propa na tym 175mg/week, a finlandie dam na 262,5 (farmaceuta ). Pewnie ramitripil będę musiał zwiększyć na 5mg. Ty Dymku znasz na pewno tą teorie, w skrócie t3+tren=prl w normie? Sprawdzales to?


Zmieniony przez - Krzychu79 w dniu 09.04.2019 10:21:39

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Finlandie to na setki mierzymy, a nie na mg ;)
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Szmke z wczoraj wstawię. Zapomniałem świni rozmrozić i trzeba było na szybko kąbinowac. Poszło wiecaj ww, kosztem tłuszczu. Danie wygląda paskudnie, a smakowało bardzo dobrze Z dodatków czosnek, sól, zioła prowensalskie, pietruszka. Jakby dać do tego jakiegoś sera mocno plesniowego to już wypas w ogóle byłby.
Na do bicie 80gr wpc, z awokado, slodzikami i olejami. Na wodzie ofc




OnGear

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Metanabol machmeds laboratories.

Następny temat

Powrotka z sanatorium

WHEY premium