SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OnGear! - SAA i inne wynalazki [BLOG]

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 60603

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6286 Napisanych postów 9429 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 405822
No ja tez bo po tym co przeczytalem to hulaj dusza, a prawda taka ze jak bym sobie tak walna 100mcg rano, to wieczorem by chyba skorzeny worek z koscmi ze mnie zostal
1

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1046 Napisanych postów 2874 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 89870
Raczej nie akurat w moim przypadku nie ma sensu walić tyle t3 jak taka ilość wywala ponad normę. Ale pamiętam że są tacy co po 50 maja w normie. Więc jest to sprawa indywidualna
1

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6286 Napisanych postów 9429 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 405822
Trzeci tydzień w okolicach 2100kcal i niskich węglach. Trzy razy podjadałem w tym czasie wysokie węgle i niby do oporu. Ale żołąd się chyba skurczył i nie przekroczyła ppm (3100). Pas I kg 89. Czyli po minus 6. Pierwszy tydzień najwięcej, później ofc zwolniło.
Ciało na t3 I niskich ww to korzystnie niewygląda. Miekkie takie wszystko (pyta twarda! ) Siły mniej i od dziś zmieniam suplementacje.
Zostaje t3 25mcg ed, Helios dalej po pół ml. Zamiast strzała susty i hcg/ week wchodzi po 50mg propa i trena eod. Jak będzie czuć jakieś wahania nastrojów to będę leciał po 25mg ed. Od GW jeszcze trochę odpocznę.
Łezka się w oku kręci... Zerwalem kapsle z 2 Pblabów.

Zmieniony przez - Krzychu79 w dniu 08.04.2019 08:13:51
3

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 173 Napisanych postów 65 Wiek 42 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 5908
Żałoba jak nic.Super fotka.
Jak długo będziesz na deficycie kcal. jeszcze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Założyłem że pas ma być poniżej 85 w pasie czyli dość luźne założenie. Na razie ten deficyt mnie nie boli. 3 razy zjadłem trochę więcej, ale i tak w deficycie. Ostatnio w pn tydzień temu. Teraz poczekam do pt, aż panna przyjedzie to sobie gdzieś skoczymy. Będę próbował do 80cm. Pewnie zrobię po jakimś czasie przerwę na zerowym bilansie.
1

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 173 Napisanych postów 65 Wiek 42 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 5908
No muszę przyznać że wysoko zawiesiłeś poprzeczkę. Oby wyszło jak najlepiej dla Cb.
U mnie skromnie jak narazie tylko 70mg propa eod i 40 mg tury ed .
Wspomniałeś że prop z Gena bezbolesny jest .Potwierdzam niezależnie gdzie przybiję zero bólu na drugi dzień.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6293 Napisanych postów 12257 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 302549
Czemu tak malo propa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Najpierw w ogóle bez testa na próbę chciałem polecieć tren ~ 35.... (pół ml) ed. Natan mnie trochę odwiódł od tego. Poleci trochę tak. Później zostawię propa na tym 175mg/week, a finlandie dam na 262,5 (farmaceuta ). Pewnie ramitripil będę musiał zwiększyć na 5mg. Ty Dymku znasz na pewno tą teorie, w skrócie t3+tren=prl w normie? Sprawdzales to?

Zmieniony przez - Krzychu79 w dniu 09.04.2019 10:21:39
1

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5435 Napisanych postów 4517 Wiek 15 dni Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 152653
Finlandie to na setki mierzymy, a nie na mg ;)
3

Dopoki walczysz jestes zwyciezca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szmke z wczoraj wstawię. Zapomniałem świni rozmrozić i trzeba było na szybko kąbinowac. Poszło wiecaj ww, kosztem tłuszczu. Danie wygląda paskudnie, a smakowało bardzo dobrze Z dodatków czosnek, sól, zioła prowensalskie, pietruszka. Jakby dać do tego jakiegoś sera mocno plesniowego to już wypas w ogóle byłby.
Na do bicie 80gr wpc, z awokado, slodzikami i olejami. Na wodzie ofc

1

OnGear

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol machmeds laboratories.

FuckBaton