SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OnGear! - SAA i inne wynalazki [BLOG]

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 108938

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3985 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Nie. Kupiłem wczoraj glukometr, rano 90 miałem. Jedyne co mi do głowy przychodzi to wysokie ww. Jak leciałem bilko i tłuszcze to miałem wtedy lipidy idealne.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Nom od cukrów prostych mogą się j**ac bardzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3985 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
No i jest reszta badań jest. Przyznam że ku mojemu zaskoczeniu MK-677 nawet przy tych 10mg coś tam daje. Patrząc długo terminowo to mój żenująco niski (łamane przez brak) GH podskoczył, IGF-1 jest dalej ponad normą i oczywiście więcej niż było. Z GH to oczywiście może być przypadek bo badanie robione trochę później niż dwa poprzednie.
Nie znajduje za to przyczyny, że z sutów pociekło... Myślałem, że progesteron wywalone. Za chooja nie dojdę też z cabaserem bo pół tabletki raz na 8-9 dni dawało trochę ponad Max chyba. Dołożyłem dd i dałem pół raz na tydzień i wynik poniżej normy. Co do e2 to jednak kolejny raz stwierdzam, że akurat exe z EP działa.
Dam wszystkie trzy wyniki jak wyjdzie to po kolei. Pierwszy jast bez MK-677.







1

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Czyli mk zostawiłeś tylko 10 mg tak ? I od jakiego czasu lecisz te 10 mg ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3985 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
9 dzień dziś.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jakie sa normy igf i hgh przy stosowaniu suplementacji hormonu wzrostu? O ile są przekroczone?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3985 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Inna bajka. GH kilka I kilkanaście nawet, IGF-1 parę stowek. Dlatego od początku mnie sens tej suplementacji MK-677 zastanawia

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Czyli twierdzisz , ze nie warto ??? Nie zauważyłeś żadnych różnic ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3985 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Twierdzę że jest to mocno dyskusyjne. Zajede do domu za jakieś 3h to rozwinie myśl.

Przemyślenia to mam takie. Nikt nie odpowiedział czy takie podbicie o 30 parę punktów igfu ponad normę da jakieś wymierne korzyści. No bo niby skąd ma wiedzieć Wartości te dostają ogromnie od tych uzyskiwanych przy biciu GH. W dostępnych badaniach widać, że grupy MK-677 uzyskiwany większy przyrost LBM od grup placebo. Ale cyferki i badania to jedno, a praktyka drugie. Mnie przez ostatnie dwa miechy ucieszył przyrost masy ale jako sile napędową wskazał bym tu szczerze najpierw 1600 kcal z ww, oczywiście dodatni bilans i dd. Stwierdziłem, chyba jednak mylnie (wnioskując z tego co ostatnio czytałem) że dzięki MK-677 odłożyło mi się mało tkanki tłuszczowej. Z tego co się dowiedziałem to rozpadowi tłuszczu sprzyja GH, natomiast IGF-1 zupełnie odwrotnie, więc wniosek mylny. W badaniach też utratę tłuszczu u osób z grupy MK uznano za nie istotną. Więc to może tylko zasługa czytaj miski.
Na pewno z wynalazków to lepsze, w sensie namacalnym efekty dała mi osta, rad, lgd i sr.
Dla mnie poważnym minusem było też to drętwienie łap i ciągle budzenie się przez to w nocy. Na trenie budzilem się raz, żeby nową pościel wziąć, spałem krótko ale wstawałem zayebiscie wypoczęty. Teraz w łóżku spędzalem nawet 10h, a i tak cały dzień spyerdolony.
Wnioski? Jak zwykle nie jasne, jak pisałem trzeba by było 300 lat w zdrowiu żyć i najlepiej mieć lab w piwnicy, żeby wyrobić sobie jednoznaczny obraz.
Konkluzja? Pewnie sobie będę MK-677 kupował bo mnie koorwa stać a na GH to tak nie koniecznie Ale lykanie go bede traktowal, jak branie preparatow multiwitaminowych, do ktorych podchodze tez z rezerwa. Ot tak moze cos pomoze i nie zaszkodzi. Zatanawiam się czy zrobić sobie teraz przerwę od tych 10mg z rana. Jeśli tak to jak za 4-5 tygodni wejdą znów duże kal to wrzucę wtedy ale po 10mg 2*dziennie, bo na poczatku jest jednak wir w bebzonie. Zacznie sie dretwienie wywalam.




Zmieniony przez - Krzychu79 w dniu 23.01.2019 22:42:08

Zmieniony przez - Krzychu79 w dniu 23.01.2019 22:51:52
1

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 768 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 182542
Ale weż np pod uwagę żę jak jesteś młody to nie masz wyj**anego gh ponad normę a masz szczupłą sylwetkę mniej fatu itd więc można by teoretycznie wnioskować że żwiększenie gh i igf z mk powinno działać dobrze a życie pokazuje odwrotnie .
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Metanabol machmeds laboratories.

Następny temat

Powrotka z sanatorium

WHEY premium