SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp - Gold Omega-3® - 1000 mg

temat działu:

Olimp

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 60916

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 327 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1868
Na mózg tez tak powala ta omega

Dawać Sogi!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2111 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34922
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
mozna

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 240 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4601
Ja tam biorę omega 3 jako dodatek do spalacza + cla i witaminki ;) fajnie mi się beka po nich nie wiem jak wam ;p;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 138
Produkt rewelacja !! Dobry skład !!

ANCORA IMPARO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Biore, nie czuje zadnego rybiego odbijania, ani zadnego posmaku kutrem rybackim jak niektorzy piszą Choc jak dla mnie 20 zl za miesiac dawkowania to nie jest wcale tak tanio.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 84 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2656
jak dawkować ten suplement? Na samym opakowaniu pisze że 1 kapsułka raz dziennie a np.na Sklep.sfd.pl pisze że 1 kapsułka 2 razy dziennie...Chciałbym również dodać ze zjadam w ciągu dnia sporo orzechów włoskich (ok.80g).

Biało Czerwoni FANATYCY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
bardzo fajna omega
2-4 kapsy do sniadania lub posilku boagtego w tluszcz

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2010-09-12 18:44:02

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15
Witam

Mam takie pytanie może i śmieszne bo czytałem różne teksty na ten temat i mam kocioł w głowie. Czy można normalnie brać tą omegę 3 olimpa, gdy robi się masówkę ?? Chodzi mi o przybranie na wadze suchej masy mięśniowej, i trochę tłuszczu nie zaszkodzi bo nie chcę się rzeźbić ;) trening intensywny z mutantem, białkamiem wpc 80%, kreatyną stormem, shockiem, witaminami. Czytałem że Gold Omega 3 jest na odchudzanie na jakiejś stornie kulturystycznej. I bardzo Proszę o odpowiedź osoby coś wiedzące w temacie czy można brać w mojej sytuacji czy raczej nie. Z góry dziękuję ;)

Ucz się, pracuj ciężko dnia każdego
Trening czyni mistrzem, dużo w tym dobrego
Pierwszy krok to początek by osiągnąć szczyty
Działaj świadomie, przestań na farta liczyć, ziom...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
mozesz smialo

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp - Glutarol®

Następny temat

Olimp - GTF Chrom®

WHEY premium