SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp - BCAA Xplode

temat działu:

Olimp

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 85931

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 10 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 207
Zauważyliście może , że ostatnimi czasy pogorszyła się rozpuszczalność produktu ?

No matter how hard you try, you can't stop us now

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przeciesz tu nie chodzi o rozpuszczalnośc tylko o działanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 10 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 207
EEE tam a ja myślałem , że o kolor . To była tylko taka moja dygresja obok tematu, ja nie lubię jak gro prochu zostaje na ściance naczynia ....

No matter how hard you try, you can't stop us now

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wsyp miarke do buzi odrazu i zapij wodą, ja tak robie i jest git;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103
najlepsze smakowo bcaa jakie piłem, pod względem rozpuszczalności też bez zarzutów, bardzo dobry produkt, choć cena nienajlepsza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 99 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 453
Aminkwasow antykatablocznych w zaden spsob nie odczuwam, przynajmniej na diecie na mase. Smak ananas, ochyda. Jezeli chodzi o takie rzeczy to dla mnie tylko Activlab Bcaa Xtra. Lepszy smak, zwlaszcza grejfrut no i jest tez gluta, tylko rozpuszczalnosc gorsza.

"Aby byc wielkim, trzeba kiedyś być malym..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
wsypując do buzi i zapijając spoko smak, ale mieszać z wodą to porażka, nie dość ze się pieni, zostaje na ściankach to smak (cytrynowy) wykrzywia ryj gorzej niż wóda bez popity

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1030 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16757
Mi smak akurat podszedł (chyba pomarańcz ale już nie pamiętam). Miałem całą puchę, rozpuszczalność dobra. Nie mam tylko porównania jak się ma do tego z Activlabu ale puszka już jest i niebawem spróbuję. :)

DZIENNIK TRENINGOWY:

http://www.sfd.pl/BLOG_KONKURSOWY:_Zabawa_w_stylu_Crossfit_by_Badr-t870693-s12.html


PRACA KONKURSOWA - crossfit dla początkujących:

http://www.sfd.pl/Rozpiska_treningowa_Crossfit__Badr-t865730.html

STRONY INTERNETOWE za małą kasę z adresem xxxx.pl.tl kontakt na PW@

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 565 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6849
wg mnie pomarańcz smakuje identycznie jak gripex. Miałem problemy z wypiciem ~03-4l tego bcaa bez "zwrotu towaru" ;/

Kurczak ryż i kreatyna zrobią z ciebie sk***ysyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 133 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10786
Rozpuszczalność i smak bardzo dobry!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp - Gold-Vit C 1000 plus

Następny temat

Olimp - Rutinovit C

WHEY premium