SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp - BCAA Xplode

temat działu:

Olimp

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 85932

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23
mam zamiar kupić BCAA Xplode biorę teraz fitbull bcaa jak myślicie dobrze zrobię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2271
smak pomarańczowy jak dal mnie git, cena/jakość też według mnie dobrze

|ON|

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 407 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7998
jak dla mnie również dobre bcaa....cena/jakość na poziomie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 209 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3724
Wziąłem już 3 puchy i podchodzi mi bardzo dobrze. Tylko nie raz zostają mi małe gródki w shake'erze. Nie wiem czy je wywalać czy wypijać:)

nie ważne jak dobry jesteś, zawsze się znajdzie ktoś lepszy od Ciebie...

http://www.sfd.pl/Bitwa_o_powrót_do_formy-t880860.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12042 Napisanych postów 160435 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234400
moga byc. rewelacji nie ma, ale sa ok

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 143 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23513
smak cyttryna - ładnie jak dla mnie . sype 15 g na 500-750 ml , pije do treningu , rozpuszcza się bez problemu po ok 15-20 min przy czym wstrząsam pare razy .

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 870
Witajcie. Kupiłem te aminokwasy i biorę 30min. przed treningiem i zaraz po. Z tymże po treningu mieszam to(15g) z carbo nox tez z olimpa, i wypijam razem. Czy takie łączenie jest dopuszczalne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 870
A ha! I polećcie mi jakąś porządną kreatynę, nie w stacku. Jaka teraz uważana jest za najskuteczniejszą? I z czym najlepiej ją łączyć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 396
Piłem smak orange, raczej przeciętny, rozpuszcza się kiepsko, nawet w shakerze, cenowo ok, ale tylko 60% bcaa w prochu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 389 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16235
smak ananas bardzo dobry. działanie również na +
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp - Gold-Vit C 1000 plus

Następny temat

Olimp - Rutinovit C

WHEY premium